فريلند

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\07\01

       |    

از گروه : اخبار

روز پنجشنبه 22 شهريور ماه رويداد جالبي به اسم فريلند(freeland) در منطقه آزاد انزلي به همت استارت آپ پونيشا(ponisha)‌برگزار شد که کافه کادو هم آنجا غرفه داشت.

فريلند

روز پنجشنبه 22 شهريور ماه رويداد جالبي به اسم فريلند(freeland) در منطقه آزاد به همت استارت آپ پونيشا(ponisha)‌برگزار شد که کافه کادو هم آنجا غرفه داشت.
فريلنسينگ(freelancing)
فريلنسري يا خوداشتغالي در واقع به معني اين هستش که شما از راه دور و بر اساس سفارش براي مشتريان کار انجام بدهيد.شما اگر مترجم، برنامه نويس، تصوير ساز يا عکاس باشيد، مي توانيد در پلتفرم هاي فريلنسري مثل ponisha.com ثبت نام مي کنيد و مشتريان جديد کنيد و به قولي رييس خودتون باشيد و از اين راه کسب در آمد کنيد.اگر احتياج به اطلاعات بيشتر داريد ميتونيد کتاب زير رو بخونيد.  

معرفي کتابکافه کادو پلتفرم فريلنسري صنايع دستي
کافه کادو از هنرمندان فعال در حوزه صنايع دستي و دست آفريده هاي ايراني، اجتماعي ساخته که مي توانند محصولات مورد نظر و علاقه خود را در منزل يا در کارگاه بسازند و با استفاده از بستر کافه کادو آن ها را به فروش برسانند.

امروزه پلتفرم هاي فريلنسينگ، بستر هايي هستند براي ايجاد اقتصادي پويا تر که با کمک آن ها مي توان به جنگ بي کاري رفت. نکته حائز اهميت در استفاده از اين بستر ها مهارت افراد است. شما هرچه در رشته خود ماهرتر و کار آزموده تر باشيد مطمئناً محصول و خدمتي بهتر و با کيفيت تر عرضه خواهيد کرد که نهايتاً منجر به فروش بيشتر خواهد شد.

تيم کافه کادوفريلند در منطقه آزاد
فريلند يک اتفاق فوق العاده در جامعه استارت آپي ايران بود. بيش از 700 نفر فعال اين اکوسيستم از ده ها شهر کشور به اين رويداد که در منطقه آزاد انزلي و در ساحل درياي خزر برگزار شد آمدند و گفتند و شنيدند و با يکديگر آشنا شدند.

منطقه آزاد انزلي

کافه کادو

فريلند

چنين رويداد هايي که تمرکز را از تهران خارج کرده و به ساير شهر ها مي برد قطعاً براي اکوسيستم استارت آپي کشور خوش يمن خواهد بود

درباره کافه کادو