کافه کادو

بهترین و بزرگترین پلتفرم حمایت از صنایع کوچک ایرانی

از سال 1393 با شمائیم

در سال 93 کار خود را به عنوان فروشگاه آنلاین صنایع دستی و دست آفریده های ایرانی شروع کردیم . با توجه به رشد خوب ، در سال 94 تصمیم گرفتیم که کافه کادو رو به یک پلتفرم بزرگ تبدیل کنیم که این تصمیم در تیرماه 95 به ثمر نشست و کافه کادو به یک پلتفرم تخصصی کادو با رویکرد فروش صنایع دستی تغییر کرد . در ابتدای سال 99 با پشتیبانی و سرمایه گذاری شرکت کاوشگران انتخاب مفید ، موفق به گسترش فعالیت ها به منظور حمایت از طیف گسترده تری از صنایع کوچک داخلی شدیم و هم اکنون یکی از بزرگترین پلتفرم های فروش ایران هستیم .
کافه کادو حامی هنرمند ، صنعتگر و تولیدکننده ایرانی است و با آموزش و سنجش کیفیت محصولات ، بهترین محصولات را برای خرید به عنوان هدیه و کادو در کلکسیون خود آماده کرده است .
کافه کادو یک پلتفرم پویاست که بطور متوسط میزبان بیش از 60000 محصول درجه یک ایرانی است . کافه کادو علاوه بر توسعه بازارتولیدکنندگان کوچک در ایران ، تسهیلات و تمهیداتی برای صادرات گسترده آن ها به سراسر جهان دارد .

هزاران

سفارش موفق

چرخ ها را با هم بچرخانیم !

ایران سرزمینی پر گنج است! مهمترین گنج ما در این کشور نیروهای متخصص ، جوان و باانگیزه هستند که در سراسر کشور مشغول به تولید اند . کافه کادو به عنوان پلتفرمی برای فروش محصولات ایرانی از طریق آموزش مارکتینگ،بازاریابی محصولات، برندسازی،بسته بندی,عکاسی از محصول و آموزش عکاسی,فروش و صادرات به تولیدکنندگان ایرانی برای فروش گسترده تر ، باکیفیت تر و موثر تر یاری میرساند. یکی دیگر از خدمات کافه کادو تامین مواد اولیه برای تولیدکنندگان خانگی یا کارگاه های کوچک است. ما بر این اعتقادیم که از گنج نیروی انسانی ، گنج خلاقیت جوانان و گنج تنوع فرهنگی ایران باید استفاده بهینه کرده و پاسداری کنیم. ما بر گنج نشسته ایم!

تیم کافه کادو

کافه کادو با کمک ده ها متخصص جوان به جایی که امروز هست رسیده . افرادی که بصورت دائمی یا پاره وقت به کافه کادو کمک کرده اند . ده ها نفر در قالب ایده پرداز ، مشاور کسب و کار ، برنامه نویس ، نویسنده ، مترجم و ... قبلا و هم اکنون به کافه کادو کمک کرده و میکنند که مدیون تمامشان هستیم .

دکتر محمدرضا اسپرورین

حامی مالی و سرمایه گذار

آقای دکتر اسپرورین کارآفرین برتر کشور ، مالک هولدینگ بین المللی هاست گروپ ، عضو هیات مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و نایب رئیس هیات مدیره حامیان استاندارد کشور و عضو یک عالمه بنیاد علمی و خیریه در داخل و خارج کشور هستند . با این اوصاف کافه کادو توسط یک بیزنس من و بیزنس کوچ حرفه ای رهبری میشه

رضا رضایی پور

بنیانگذار و مدیر تیم

رضا مهندس نرم افزار و مدیر تیم کافه کادو هستش . علاقه زیاد رضا به مباحث استارت آپ و کارآفرینی سبب آفرینش کافه کادو شد . رضا بیشتر از 10 ساعت در روز روبروی لپ تاپ نشسته و در حال کاره و همه میدونن عاشق تک تک هم تیمی هاشه !

صفورا عبدی

هم بنیانگذار و گرافیست

صفورا فوق لیسانس معماری از دانشگاه گیلانه و همیشه تبلت و قلم دستشه و در حال طراحی کردنه . در دانشگاه درک و بیان معماری درس میده و کلی دانشجوی باحال داره . به حیوانات و طبیعت علاقمنده و عاشق بحث های فلسفی هنر و معماریه .

علی پورجمالی

Category Manager

علی یکی از دقیق ترین آدم ها در تیم کافه کادوئه که مدیریت محصولات وب سایت ، نحوه قیمت گذاری ، ارزیابی فروش گروه محصولات و هر کاری که مربوط به کاتالوگ محصول بشه رو مدیریت میکنه . علی علاقه شدید به مباحث مارکتینگ داره و با توجه به تجربه خانوادگیشون در فروش سنتی ، امروز یک وزنه است برای ما.

آرزو یوسف زاده

Customer care

سیاوش رضایی پور

کارشناس سوشال

سیاوش داره مدیریت میخونه و بسیار علاقمند به مباحث مارکتینگ هستش. سیاوش زیاد مطالعه میکنه و همیشه سعی میکنه بهترین راه حل ها رو برای سوشال کافه کادو اجرا کنه .


بخشی از تیم کافه کادو در پارک علم و فناوری گیلان که یک محیط خیلی باحال و پراز جوانان حرفه ای است مستقر است و بخشی دیگه در تهران خیابان جردن . اگر علاقمندید که به تیم کافه کادو بپیوندید با  تلگرام پشتیبانی تماس بگیرید و درخواستتون رو مطرح کنید .

یک تیم ، یک خانواده ، هزار داستان

جشن پایان سال 97
مراسم اختتامیه الکام پیچ 97 با رتبه چهارم و انتخاب به عنوان شرکت خلاق
جشن تولد رضا ، آبان 97
رویداد فریلند ، تابستان 97
دیموند پیچ ، تابستان 97 ، سوم شدیم
سیاوش و ماجده در یک قاب
ارائه 3 دقیقه ای در الکام پیچ در مقابل داوران
مرحله اول رویداد سیلک رود استارت آپ ، پاییز 96 ، رشت
اسفند 97 ، دفتر کافه کادو
رویداد بانی رشت ، پاییز 97
فینال سیلک رود استارت آپ ، رضا ، ماجده ، علی حلبی ساز ، جزیره کیش ، فروردین 97
با تیم های باحال سیلک رود
رضا و ماجده ، کیش ، فروردین 97
رضا و علی

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع هنرمندان حرفه ای کافه کادو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

درباره کافه کادو