> 

سوالات متداول

سوالات متداول

اگر در مورد فعالیت های کافه کادو سوالی دارید ، احتمالا اینجا جوابش رو پیدا خواهید کرد

سوالاتی در مورد خرید از کافه کادو

آیا محصولات موجود در کافه کادو تولید خود کافه کادو هستند ؟

خیر . کافه کادو پلتفرمی برای فروش دست آفریده ها و صنایع دستی ایرانیان است . اگر دقت کنید زیر هر محصول برند محصول ذکر شده که با کلیک روی اون میتونید اطلاعاتی در مورد تولید کننده کسب کنید .

آیا همه محصولات ایرانی هستند یا خارجی هم دارید

تمامی محصولات توسط هنرمندان و تولیدکنندگان ایرانی طراحی و تولید شده اند . ایرانی بودن یکی از اصلی ترین ویژگی های محصولات کافه کادوست و در صورتی که هر تولیدکننده ای محصولی غیر ایرانی در وب سایت قراردهد بلافاصله این محصول از لیست محصولات خارج میشوند .

نحوه ارسال و بسته بندی محصولات به چه شکله ؟

بیشتر تولید کنندگان کافه کادو تهران هستند . لذا اگر شما تهران هستید کافه کادو در اسرع وقت سفارش شما را از تولیدکننده تحویل گرفته و به دست شما میرساند . بسته بندی ها توسط خود تولیدکنندگان و با استانداردهای کافه کادو انجام میپذیرد .
در صورتی که تولید کننده و خریدار در شهرهای متفاوت و غیر از تهران بودند ارسال از طریق پست قابل انجام است .

پرداخت به چه شکلی انجام میشه ؟

پرداخت در زمان ثبت سفارش و از طریق درگاه امن بانک ملت صورت میپذیرد .

سفارش من در چه زمانی به دستم خواهد رسید

باید توجه داشت که بسیاری از محصولات کافه کادو بعد از سفارش شما تولید میشوند و این ویژگی دست آفریده ها و صنایع دستی است . لذا ممکن است از زمان سفارش زمانی بین 2 تا 5 روز نیاز باشد تا کالا به دست شما برسد .

آیا محصولی که ارسال میشود با آنچه در تصویر است مطابقت صد در صد دارد ؟

تمام تلاش کافه کادو در این است که تولیدکنندگان استانداردهای تطابق تصویر و محصول را رعایت کنند . اما باید توجه کرد که محصولات دست آفریده محصولاتی هنری و دستساز هستند که بصورت سری یا تیراژ بالا تولید نمیشوند . لذا ممکن است گاهی عدم تطابق های جزیی با آنچه در تصویر مشاهده میشود بوجود آید .

سفارش من در چه زمانی به دستم خواهد رسید

باید توجه داشت که بسیاری از محصولات کافه کادو بعد از سفارش شما تولید میشوند و این ویژگی دست آفریده ها و صنایع دستی است . لذا ممکن است از زمان سفارش زمانی بین 2 تا 5 روز نیاز باشد تا کالا به دست شما برسد .

پاسخوی شما هستیم

کافه کادو سعی نموده تا تمام زوایای خرید و فروش در این پلتفرم را برای شما شرح دهد . اما اگر در مورد نحوه خرید ، ارسال ، پرداخت ، بسته بندی و ... سوالی دارید ، میتوانید در ساعت های کاری روزهای اداری با تلفن 88960013 تماس بگیرید تا همکاران ما موارد مطرح شده از سوی شما را جوابگو باشند .
پاسخگویی یکی از مهمترین ویژگی های کافه کادو است . همیشه میتوانید روی ما حساب کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعالیت کافه کادو و همچنین آشنایی با تیم کافه کادو از لینک های زیر استفاده کنید .


همچنین همیشه میتوانید با تلفن همراه 09900193191 یا به تلگرام     @ckSupport پیغام داده و سوالات خود را مطرح کرده یا انتقاد یا پیشنهاد خود را بیان کنید .

سوالاتی در مورد فروش در کافه کادو

کافه کادو دقیقا چه کار میکنه ؟

کافه کادو یک پلتفرم هستش . به این معنا که تولیدکننده ها و هنرمندان مختلف میتوانند در کافه کادو ثبت نام کنند ، فروشگاه اختصاصی راه بیندازند ، محصولاتشان را آپلود کنند و محصولات را قیمت گذاری کنند . کافه کادو این بستر را فراهم کرده و هنرمندان در صورتی که محصولاتشان استانداردهای لازم برای حضور در کافه کادو را داشته باشند میتوانند در آن به فعالیت بپردازند . کافه کادو از هر فروش درصدی (بین 12 تا 18 درصد) به عنوان کمیسیون فروش کسر کرده و مابقی را به حساب هنرمند واریز میکند .
برای بررسی امکانات عالی کافه کادو برای کسب و کار شما اینجا را کلیک کنید .

چطوری میتونم من هم محصولاتم رو در کافه کادو بفروشم ؟

برای قراردادن محصولاتتون رو سایت شما باید فروشگاه خود را راه اندازی نمایید . ثبت فروشگاه و تکمیل اطلاعات زمانی کمتر از 15 دقیقه از شما خواهد گرفت . از لینک عضویت برای عضویت استفاده کنید .

برای حضور در کافه کادو چه استانداردی باید داشته باشیم ؟

محصولات شما میبایست مصداق دست آفریده یا صنایع دستی باشد . محصولات میبایست تولید خود شما باشد . کافه کادو واسطه نمیپذیرد . محصولات میبایست باکیفیت و خلاقانه باشد و برخی دست ساخته های ساده که معمولا نتیجه آموزش های ابتدایی است مورد قبول نیست . عکس های ارسالی میبایست با کیفیت بوده و هنرمندانه و زیبا گرفته شود تا به گرافیک وب سایت آسیب نرساند . شما میبایست برند و لوگو داشته باشید و باید بتوانید در زمانی بین 24 تا 72 ساعت محصول را آماده تحویل کنید .

چرا حضور داشتن در کافه کادو خوبه ؟

فروشگاهی که در کافه کادو ایجاد میکنید مثل وب سایت شماست . این پنل برند شما را روزانه به نمایش دید هزاران نفر میگذارد و محصولات شما را به هزاران نفر معرفی میکند . افراد زیادی روزانه از پنل شما بازدید میکنند و در صورتی که محصول شما ویژگی های یک محصول خوب را داشته باشد میتوانید روی فروش ماهیانه خوبی در کافه کادو حساب کنید .
اگر دوست دارید اطلاعات کاملتری در مورد ویژگی های پنل داشته باشید از بخش تعرفه ها و خدمات استفاده کنید .

اگر بخواهم محصولم رو در پنل بگذارم آیا محدودیتی وجود دارد ؟

محصولات قرارگرفته در سایت میبایست حتما ایرانی باشند . کیفیت عکس ها مهم است و میبایست عکس باکیفیت از محصول در سایت قرارگیرد . کافه کادو مختار است به منظور حفظ کیفیت کلی وب سایت از ماندن محصولات بی کیفیت در سایت جلوگیری کند .

هزینه ارسال محصولات به عهده کیست ؟

با ساز و کاری که تدارک دیده شده در زمانی که با پیک در تهران محصولات ارسال میشود ، کل هزینه از مشتری محترم دریافت میگردد اما در صورت ارسال پستی به شهرستان یا شهرستان به تهران ممکن است مبلغی از هزینه ارسال به عهده شما قرار گیرد .

زمان تسویه حساب کی خواهد بود ؟

حداکثر ظرف مدت 72 ساعت پس از دریافت محصول توسط مشتری مبلغ با کسر کارمزد به حساب هنرمند واریز میگردد

من نمیتونم خوب عکاسی کنم میتونید در این زمینه به من کمک کنید ؟

استودیو وبلیزیادر زمینه عکاسی با کافه کادو همکاری می کند . اگر نیاز به عکاسی دارید میتوانید محصولات رو برای ما بفرستید تا در اسرع وقت عکس های با کیفیت براتون بفرستیم . ما میدونیم کسب و کار شما نوپاست و ممکنه که نتونید برای عکاسی زیاد خرج کنید ، به همین دلیل شرایطی ایجاد کردیم تا اگر پیش کافه کادو پنل دارید با هزینه ای بسیار پایین عکس های باکیفیت داشته باشید .

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع هنرمندان حرفه ای کافه کادو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

یه جمع خوب

ما کافه کادو را اداره میکنیم

ما یه تیم کوچیک هستیم که عاشقانه کارمون رو دوست داریم . هر روز که کار رو شروع میکنیم آماده ایم تا با آدم های جدید و هنرمندای مهربون تازه ای آشنا بشیم .
هر چالش جدید ، یک لذت جدید برای ماست . ما با این لذت های شیرین روزهامون رو میگذرونیم ...

 > 

سوالات متداول

درباره کافه کادو