کافه کادو ، از سیر تا پیاز

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\30

       |    

از گروه : اخبار

کافه کادو سعی داره تا تجربه خوبی از خرید برای علاقمندان به دستآفریده های ایرانی و کسانی که بدنبال کادوی خاص میگردند ایجاد کنه . تصمیم داریم اینجا نحوه خرید و پروسه پردازش و ارسال محصول و نحوه کارکردن کافه کادو رو برای شما توضیح بدیم .

کافه کادو ، از سیر تا پیاز

کافه کادو سعی داره تا تجربه خوبی از خرید برای علاقمندان به دستآفریده های ایرانی و کسانی که بدنبال کادوی خاص میگردند ایجاد کنه . تصمیم داریم اینجا نحوه خرید و پروسه پردازش و ارسال محصول و نحوه کارکردن کافه کادو رو برای شما توضیح بدیم .

میدونید پلتفرم یعنی چه ؟
پلتفرم نوعی از وب سایت ها هستند که مجموعه ای از خدمات دهندگان یا فروشندگان را به مشتریان متصل میکنند . در پلتفرم ها خدمات دهنده ها و فروشندگان از بستر آزاد این پلتفرم استفاده کرده و به ارائه خدمت به مشتریان آن پلتفرم میپردازند . بامیلو و اسنپ شاخصترین پلتفرم های ایران هستند .

پلتفرم کافه کادو چطور کار میکنه ؟

هنرمندان محترمی که در وب سایت ثبت نام کرده و احراز صلاحیت شده اند ، مستقلا محصولاتشان را در سایت قرار داده و قیمت گذاری میکنند . کافه کادو هیچ دخل و تصرفی در تعداد محصولات ، اولویت بندی محصولات یا قیمت گذاری آن ها ندارد . در نتیجه ی این فرآیند قیمت ها منصفانه تر خواهد بود .

چطور میتونم از کافه کادو خرید کنم ؟
در وب سایت کافه کادو به آدرس cafekado.ir محصولات بسیار زیادی از هنرمندان مختلف وجود دارد . زیر هر محصول دکمه افزودن به سبد خرید وجود دارد .
 پس از ثبت سفارش و پرداخت از طریق درگاه ، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان و نحوه ارسال را با شما چک میکنند .آیا محصول نزد کافه کادو است ؟
خیر . بعد از سفارش گذاری و پرداخت از طریق درگاه بانکی ، کافه کادو سفارش محصول را به تولیدکننده میدهد که بلافاصله پس از آن هنرمند مشغول ساخت محصول میشود .
در بسیاری از مواقع هم محصول آماده بوده و پس از ارسال به دفتر تهران کافه کادو ، بسته بندی شده و به دست مشتری محترم میرسد .


کافه کادو چطور پول در میاورد ؟
از هر سفارشی که مشتریان میدهند کافه کادو 12 تا 18 درصد به عنوان کمیسیون دریافت میکند . جالبه که بدونید این میزان کمیسیون در کمتر فروشگاه آنلاین یا سنتی از دریافت میشه . شفافیت و انصاف به منظور تقویت فعالان این حوزه رسالتی هستش که کافه کادو برای خودش تعریف کرده .
ما بر این عقیده ایم که با رضایت مشتریامون و قدرتمند و توانا شدن هنرمندهامون راحتتر و زودتر پولدار میشیم !


آیا بعضی محصولات کافه کادو کمی گران نیستند ؟ 
بله هستند . در مقایسه با بعضی محصولات چینی که بصورت عمده تولید میشوند گرانترند . اما نکته اینجاست که شما با خرید از کافه کادو یک محصول دستساز میخرید .
محصول دستساز قاعدتا با کیفیت تر بوده و اصیلتر ، بادوام تر و در بسیاری از مواقع زیباتر از محصول چینی است .
مثلا در مورد کیف های موجود در کافه کادو باید ذکر کنیم که اغلب چرم طبیعی و درجه یک هستند که سال ها با همان کیفیت برای شما کار خواهند کرد یا مصنوعات چوبی ما از بهترین چوب های ممکن تهیه میشوند و دوام و زیباییشون پایداره .
مطمئن باشید اگر همان تولیدکننده چینی تصمیم به عرضه محصول با همین کیفیت رو میکرد قیمت آنها با ما تفاوت زیادی نداشت .
در عین حال مجدد یادآوری میکنیم که شما در حال تهیه محصولی دستساز هستید که خیلی باارزشه .
سخن پایان
تیم کافه کادو عاشقش کارشه و هر روز به عشق کافه کادو به سرکار میاد .  کافه کادو خودش جوونه و جوون های ایران بها میده . اگر میخواهید ما رو حمایت کنید از کافه کادو خرید کنید و ما رو به دوستانتون معرفی کنید

درباره کافه کادو