کسب رتبه سوم درهفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\25

       |    

از گروه : اخبار

تیم کافه کادو موفق به کسب مقام سوم در محور استارت آپ برتر در بخش ICT و دریافت تندیس و لوح افتخار جشنواره شد.

کسب رتبه سوم درهفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات ( فاوا ) همزمان با یکصد و چهل و یکمین سال تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  با حضور وزیر ارتباطات و ریاست سازمان ملی استاندارد و تعدادی از فعالان حوزه فناوری در اسفندماه سال 1396 برگزار شد.

وزیر ارتباطات دلیل تمام تلاش‌های وزارت ارتباطات را رشد اقتصادی عنوان کرد. آذری گفت کشور باید از انرژی و پتانسیل جوانان خلاق برای پیشبرد اهداف و فعال سازی فضای فناوری بهره ببرد. جهرمی تاکید کرد وزارت برنامه های سازنده ای برای توسعه فناوری در سال آینده دارد. تحول دیجیتال نکته مهم دیگری بود که آذری جهرمی به آن اشاره کرد. وزیر ارتباطات ادامه داد با استفاده از هوشمند سازی، کشور شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی و سلامت خواهد بود. ما برای رسیدن به حاکمیت جهان باید به تحول دیجیتال بپردازیم. در واقع تحول دیجیتال سبب بهره وری بیشتر، توسعه اقتصاد و در نتیجه ایجاد اشتغال بیشتر می‌شود.

 آذری جهرمی افزود بنا بر گزارش ITU جمهوری اسلامی در سال گذشته بیشتر توسعه در بین کشورهای آسیا و و دومین کشور در دنیا به لحاظ توسعه صنعت ICT را کسب کرده است. وزیر ارتباطات این اتفاق بزرگ را دستاورد جامعه بزرگی خواند که نمایندگانشان به عنوان برگزیدگان در مراسم اختتامیه حضور داشتند.

 

این جشنواره در محورهای مختلفی از جمله بخش ICT، صادرات محصولات دانش بنیان، پژوهش های منتهی به فناوری و ... برگزار شد.

در محور استارت آپ برتر در بخش ICT، شرکت راهکارهای سیدار پارس رتبه نخست، شرکت سامانه نگار آتنا رتبه دوم و شرکت های آسان بار و کافه کادو رتبه سوم را بدست آوردند.

 

 

درباره کافه کادو