خريد زيورآلات از کافه کادو

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1399\06\13

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

اين روزها تنوع انواع زيورآلات دستساز زنانه و مردانه بسيار افزايش پيدا کرده و بين ايرانيان هنر دوست بسيار محبوب شده. کافه کادو به عنوان يکي از برترين پلتفرم‌ها براي معرفي و فروش زيورآلات دستساز ايراني شناخته ميشه و خريد آنلاين انواع زيورآلات رو بسيار ساده کرده. در کافه کادو شما به راحتي مي‌تونيد با برترين برندهاي ايراني در زمينه ساخت زيورآلات خاص آشنا بشيد، ايده بگيريد و به سليقه‌ي خودتون زيورآلاتي رو سفارش بديد که کاملا تک و فقط براي شما طراحي و ساخته شدن. با کافه کادو همراه باشيد تا با خاص‌ترين زيورآلات دستساز ايراني بيشتر آشنا بشيد!

خريد زيورآلات از کافه کادو

به لطف خلاقيت و توانايي بالاي هنرمندان ايراني، اين روزها تنوع انواع زيورآلات دست‌ساز زنانه و مردانه بسيار افزايش پيدا کرده و بين ايرانيان هنردوست بسيار محبوب شده. کافه کادو به عنوان يکي از برترين پلتفرم‌ها براي معرفي و فروش زيورآلات دست‌ساز ايراني شناخته مي‌شه و خريد آنلاين انواع زيورآلات رو بسيار ساده کرده. در کافه کادو شما به راحتي مي‌تونيد با برترين برندهاي ايراني در زمينه ساخت زيورالات خاص آشنا بشيد، ايده بگيريد و به سليقه‌ي خودتون زيورآلاتي رو سفارش بديد که کاملا تک و فقط براي شما طراحي و ساخته شدن. با کافه کادو همراه باشيد تا با خاص‌ ترين زيورآلات دست‌ساز ايراني بيشتر آشنا بشيد!

 

زيورآلات گروه هنري شمسه در کافه کادو

گروه هنري شمسه يکي از محبوب‌ترين توليدکنندگان زيورآلات و هداياي خاص در کافه کادوست. تک تک طراحي‌هاي زيورآلات و يادبودهاي شمسه مختص خودشونه و همواره خلاقيت اين گروه هنري با الهام ازرسم‌الخط فارسي در دلساخته‌هايي از فلز ديده ميشه. گروه هنري شمسه با شعار آنچه از دل برآيد، لاجرم بر دل نشيند، به سليقه‌ي شما انواع زيورآلات و يادبود مانند انگشتر، گردنبند، گيره‌ي کت و کروات و نشان کتاب و غيره رو با فلزات متفاوت مي‌سازه، هديه‌اي که کاملا تکه و نمونه‌اش هيچ جاي ديگه پيدا نميشه. براي مثال گيره‌ي کٌتي که درزير ميبينين از برنز طلايي ساخته شده و شما مي‌تونيد با هر حرف يا اسم فارسي و البته جنس فلزي متفاوت، اين محصول رو در کافه کادو سفارش بديد. اين محصول با ضخامت تنها ? ميليمتر بسيار ظريفه و طبق درخواست شما مي‌تونه آبکاري طلا يا پلاتين هم بشه. تمامي دست‌سازه هاي شمسه با بسته‌بندي زيبا و مختص خودشون از آتليه ارسال ميشه و بنابراين به عنوان هديه، گزينه ‌ي بسيار مناسبيه.

 

محصولات برند شمسه 

 

 

محصولات گروه گيره کت و بج

 

 

گردنبند و آويزهاي کافه کادو

تنوع بالاي گردنبندها و آويزهاي دستساز موجود در کافه کادو، به شما اين امکان رو ميده که مطابق با سليقه و نيازتون محصول سفارشي خودتون رو انتخاب کنيد. براي مثال ممکنه شما از گردنبندي خوشتون بياد که جنس زنجيرش استيله و شما به اين نوع فلز حساسيت داشته باشيد. کافه کادو اين امکان رو به شما ميده که علاوه بر طرح دلخواهتون جنس زيورالات رو هم انتخاب کنيد.

 

محصولات گروه گردنبند

 

گردنبندهاي بتني

طرح ‌هاي زيباي بتني گردندبندهاي دستساز ايراني کافه کادو از برند مارمو، از محبوب‌ ترين محصولات ما هستن. همونطور که در عکس زير ميبينين، اين گردنبند از بتن و با ورق طلا طراحي و ساخته شده. جنس زنجير، از استيل ضد زنگ و سبکه که در اثر تماس با پوست بدن، درخشان‌تر و سخت‌تر ميشه! و البته مکعب‌هاي بتني اين گردنبند با موم طبيعي آب‌بندي شده. طرح‌هاي متنوع ديگري از اين گردنبندهاي بتني که با رزين تزيين شدن رو مي‌تونين در کافه کادو ببينيد. اين گردنبند هنري خاص، همراه با بسته‌ بندي زيبا و گواهينامه‌ي برند، به صورت مستقيم از کارگاه و يا آتليه گروه هنري مارمو براتون ارسال مي‌شه.

 

محصولات گروه هنري مارمو

 

 

گردنبندهاي ماه تولد : ساخته شده از سنگ و طلا

همه‌ ي ما از گرفتن کادويي که مختص ما ساخته شده و نشونه‌اي از ما رو در خودش جا داده لذت مي‌بريم! اين نشونه مي‌تونه اسم، ماه تولد، نمادي از طبيعت يا حتي فيلم يا ورزش مورد علاقه‌ي ما باشه! شما مي‌تونين در کافه کادو تمام اين نشونه‌ها رو در گردنبندهاي مختلف ببينيد!

يکي از پرطرفدارترين گردنبندها در کافه کادو با نمادهاي مختلف ماه‌هاي تولد تزيين شده و مختص هر فرد طراحي مي‌شه. براي مثال گردنبندهايي که در عکس زير مي‌بينيد، توسط گروه هنري دانژه طراحي و با نماد ماه هاي مختلف تزيين شده. در اين گردنبندها از ورقه‌هاي طلاي 24 عيار و زنجير هم متناسب با درون قاب از سنگ هايي با همان رنگ استفاده شده. طبيعتا شما ميتونين هنگام سفارش، ماه تولد و سنگ مورد نظر خودتون رو انتخاب کنيد. سفارش شما مستقيما از آتليه دانژه به همراه يک سال گارانتي و ضمانت اصالت محصول براي شما ارسال ميشه.

 

محصولات گروه هنري دانژه

 

 

گردنبندهاي چوبي

منصفانه نيست اگر اين بخش رو بدون صحبت ازگردنبندهاي چوبي کافه کادو تموم کنيم! يکي ازخاص‌ترين انواع گردنبند که اين ‌روزها خيلي ترند شده، ترکيبي از محصولات طبيعي مثل چوب همراه با هنر مکروفه بافي در انواع زيورآلات دست سازه. مکرومه بافي در واقع در زير مجموعه هنرهاي بافتني قرار ميگيره و با فن گره زدن، در طرح‌ها و الگوهاي متنوع شکل مي‌گيره. گردنبندي که در عکس زير مي‌بينين ترکيبي از چوب عناب و کاموا است که با هنر مکرومه بافي تزيين شده.

 

محصولات گروه گردنبند

 

 

 

انگشترهاي کافه کادو

 

محصولات گروه انگشتر

 

انگشترهاي ماه تولد : ساخته شده از سنگ و طلا

پيشتر با طرح‌هاي سفارشي گروه دانژه در کافه کادو آشنا شديم و ديديم که متناسب با ماه تولدتون مي‌تونين نماد و سنگ به کار برده شده در محصول رو انتخاب کنين. از اونجايي که اين‌ روزها ست‌ و نيم ست هاي زيورآلات خيلي محبوب شدن، گروه هنري دانژه به شما اين امکان رو ميده که انگشتر مورد علاقتون رو با نماد و سنگ ماه تولد از کافه کادو سفارش بديد و با گردنبند و يا دستنبندتون ست کنيد!

انگشتري که در عکس زير مي‌بينين، هديه‌اي فوق‌العاده براي آقايونه که با نماد ماه ارديبهشت، يعني گاو نر طراحي شده. نماد گاو نر در اين انگشتر از ورقه‌هاي طلاي 24 عيار ساخته شده و متناسب با سليقتون، براي سنگ به کار برده شده در اين انگشتر، مي‌تونين سنگ تنگستن (سنگ ارديبهشت ماه) و يا هر نوع سنگ ديگر رو سفارش بدين.

 

محصولات گروه هنري دانژه

 

 

انگشترهاي بتني

ست کردن انگشترهاي طلا يا نقره براي آقايوني که علاقه به پوشيدن لباس‌هاي اسپرت دارن، ممکنه کار چندان آسوني نباشه. بنابراين چي بهتر از يک انگشتر بتني با طراحي مدرن و مينيمال! گروه هنري مارمو کار رو براي آقايون اسپرت پوش راحت کرده و انگشترهاي بتني‌ زيبايي رو طراحي کرده که به راحتي با انواع مختلف لباس‌ها ست مي‌شه. اگر قصد خريد براي يک زوج رو داريد، نمونه‌ي زنانه‌ي اين انگشتر بتني رو هم مي‌تونين از کافه کادو سفارش بدين.

 

محصولات گروه هنري مارمو

 

 

گوشواره هاي کافه کادو

 

محصولات گروه گوشواره

 

گوشواره هاي نقره

استفاده از فلز نقره در انواع زيورآلات هميشه خيلي پرمصرف بوده و البته بسيار پرطرفدار! در اينجا مي‌خوايم به چند نمونه از گوشواره‌‌هاي نقره‌ خاص که در کافه کادو قابل سفارش هستن، نگاهي بندازيم. گوشواره نقره مدل دفرمه از برند نيلگون، يک انتخاب عالي براي کساني هستش که به گوشواره‌هاي نقره علاقه دارن و از طرح‌هاي قديمي خسته شدن! اين گوشواره نقره (همچنين قابل سفارش با جنس برنج) مناسب براي ست کردن با گردنبند يا دستنبندهاي نقره با طراحي مدرن هستش.

مدل پر طرفدار ديگه‌اي از گوشواره‌هاي نقره برند نيلگون، مدل گل با مرواريد طبيعي هستش که با گردنبند يا دستنبند مرواريد، ستي زيبا رو تشکيل ميده.

 

محصولات برند نيلگون

 

 

 

 

درباره کافه کادو