لوازم خانه و آشپزخانه ، هدايايي ارزشمند براي چشم روشني

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1399\06\10

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

ايراني‌ها فرهنگ زيبايي با عنوان اهداي چشم‌ روشني دارند. اين هديه دوست داشتني مي‌تواند بابت اتفاقي خاص، ورود به مرحله‌اي جديد از زندگي و يا کسب موفقيتي تازه باشد. فايل محصولات خانه و آشپزخانه «کافه کادو» دقيقا به همين منظور طراحي شده است تا شما بتوانيد بهترين چشم روشني‌ها را در آن بيابيد. حالا مي‌خواهيم شما را براي بهترين و مناسب‌ترين انتخاب در اين فايل راهنمايي کنيم. با ما همراه شويد.

لوازم خانه و آشپزخانه ، هدايايي ارزشمند براي چشم روشني

ايراني‌ها فرهنگ زيبايي با عنوان اهداي چشم‌ روشني دارند. اين هديه دوست داشتني به دلايل مختلف مانند خريد منزل نو، تولد فرزندي جديد، موفقيت در آزموني علمي، افتتاح کسب و کاري تازه و يا حتي به عنوان هديه‌ي ازدواج تقديم مي‌شود. به هر حال، چشم روشني، نوعي بيان تبريک است. اين تبريک مي‌تواند بابت اتفاقي خاص، ورود به مرحله‌اي جديد از زندگي و يا کسب موفقيتي تازه باشد. اما انتخاب چشم روشني بنا به مناسبت اهداي آن نياز به دقت و توجه خاص دارد. مهم است که چشم روشني را براي خانه‌ي جديد دوست‌ تان تهيه مي‌کنيد يا قبولي خواهرزاده در کنکور سراسري دانشگاه. بدون شک اين هدايا تفاوت‌هاي اساسي دارند. فايل محصولات خانه و آشپزخانه «کافه کادو» دقيقا به همين منظور طراحي شده است تا شما بتوانيد بهترين چشم روشني‌ها را در آن بيابيد. حالا مي‌خواهيم شما را براي بهترين و مناسب‌ترين انتخاب در اين فايل راهنمايي کنيم. با ما همراه شويد.

 

ماگ:

اين هديه از جذاب‌ ترين‌ها براي جوانان و نوجوانان است. البته ميان‌سالان اهل جمع‌آوري ماگ‌هاي گوناگون نيز کم نيستند. اما اطمينان داشته باشد برق شادي را در چشمان خواهرزاده مذکور قبول شده در کنکور خود خواهيد ديد وقتي يک ماگ، متناسب با سليقه و روحياتش را به عنوان تبريک موفقيتش دريافت مي‌کند. خوشبختانه در «کافه کادو» انواع ماگ با سايز‌ها و طراحي‌هاي مختلف عرضه مي‌شود. ماگ‌هاي دست‌ساز چوبي، ليوان‌هاي دمنوش چيني، فنجان‌هاي قهوه‌ سراميکي که طراحي‌هاي متفاوت نزديک به روحيات زنانه و مردانه دارند. همچنين اين طرح‌ها در انواع مدرن و سنتي ارايه مي‌شوند.

 

محصولات گروه ماگ و ليوان

 

مجسمه :

اين دسته هدايا، مناسب براي انواع چشم روشني هستند. بسته به نوعشان آن‌ها را مي‌توان براي تبريک منزل نو، دفتر کار جديد و يا حتي هديه ‌ي ازدواج تهيه کرد. مزيت ديگر مجسمه‌ها امکان انتخاب متناسب آن‌ها براي سبک دکوراسيون فضاي منزل يا محل کار فرد هديه ‌گيرنده است. براي مثال مجسمه‌هاي برنزي با طراحي مردن، مناسب براي دکوراسيون‌هاي مينيمال و امروزي هستند و مجسمه‌هاي چيني و کلاسيک، در دکوراسيون‌هاي آنتيک و يا گاهي سنتي به کار مي‌روند. همچنين مي‌توان مجسمه را با توجه به حرفه، رشته‌ي تخصصي و يا علاقه‌هاي شخص هديه گيرنده انتخاب کرد. مثلا مجسمه‌هايي مرتبط با هنر تئاتر مي‌توانند مناسب يک هنرپيشه يا نمايشنامه نويس تئاتر باشند و يا مجسمه‌هايي با درون مايه موسيقي مناسب براي يک نوازنده يا خواننده.

 

محصولات گروه مجسمه

 

حوله و لوازم خواب :

اين دست هدايا براي چند گروه بسيار مناسبند. اول از همه، حوله يا سرويس خواب کودک به عنوان چشم روشني تولد نوزاد هديه‌اي بسيار کاربردي و مفيد محسوب مي‌شود. به خصوص اينکه مي‌توان آن‌ها را مختص جنسيت نوزاد تهيه کرد. مورد بعدي هديه دادن سرويس خواب براي چشم روشني خانه جديد است. اين رسم از گذشته در سنت ايرانيان بوده است. به طوري که پتو‌ و لوازم خواب زمان پدران و مادران ما از چشم روشني‌هاي ثابت خانه جديد بود. اصلي‌ترين دليل اهداي آن نيز کاربردي و مفيد بودنش بود. در نهايت مي‌توان به تقديم ست‌هاي حوله زنانه و مردانه به عروس و داماد اشاره کرد. خوشبختانه «کافه کادو» در اين لاين نيز تنوع لازم براي تمام انتخاب‌هاي ذکر شده را دارد.

 

محصولات گروه حوله،لوازم حمام و کالاي خواب

 

وسايل آشپزخانه :

اين گروه مي‌تواند شامل طيف وسيعي از ابزار و وسايل شود. اما تقريبا مي‌توان گفت همه آن‌ها هدايايي پرکار و مفيد به فايده هستند و موارد استفاده‌ي خوبي دارند. اما وقتي اين هدايا را که عموما براي تبريک خانه‌ جديد اهدا مي‌شوند به صورت فانتزي و خاص دريافت مي‌کنيم لذت بيشتري خواهد داشت. براي مثال انواع سيني‌هاي چوبي و مردن آشپزخانه، قاشق‌هاي چوبي دست‌ساز با طرح‌هايي متفاوت و يا سبد‌هاي اليافي خاص و سفارشي مي‌توانند هم جنبه‌ي تزئيني داشته باشند و هم کاربردي. البته «کافه کادو» علاوه بر اين موارد که ذکر شد انتخاب‌هاي جذاب ديگري مانند بشقاب‌ها و کاسه‌هاي چيني سنتي دکوراتيو جذاب و خاطره‌انگيزي دارد که هداياي مناسبي براي علاقمندان به سنت ايراني هستند.

 

محصولات گروه آشپزخانه

 

 

 

ظروف پذيرايي، بلور و چيني :

امروزه توجه بيشتري به اين ظروف در آداب و رسوم پذيرايي مي‌شود. بنابراين هديه گرفتن ست‌هاي زيبايي از آن‌ها بسيار خوشايند است. اين دسته هدايا نيز از گذشته به عنوان کادوي خانه نويي يا ازدواج تقديم مي‌شدند و همچنان انتخاب‌هاي خوبي براي اين موارد هستند. در اين بين مي‌توان هديه مورد نظر را بسته به نوع سليقه هديه گيرنده انتخاب کرد به خصوص که امروزه ظروف پذيرايي در متريال‌هاي مختلفي توليد مي‌شوند. مثلا براي افرادي که به سنت علاقمند هستنند ظروف مسي، برنجي يا نقره قلمکاري شده انتخاب‌هاي خوبي هستند. اگر مي‌خواهيد هزينه تهيه کادو را طوري مديريت کنيد که بودجه کمتري لازم باشد مي‌توان سراغ ظروف پذيرايي سراميکي رفت. همچنين اگر به دنبال هديه‌‌اي کمي لوکس ‌تر و مجلل‌ تر هستيد ما به شما ظروف چيني و بلور را پيشنهاد مي‌دهيم. اين ظروف مي‌توانند دکوري و تزئيني باشند و يا مصرفي و کاربردي. مانند انواع شکلات‌ خوري و ميوه‌ خوري چيني و يا پارچ و ليوان‌هاي بلور.

 

محصولات گروه ظروف پذيرايي ، چيني و بلور

 

جاکليدي و قاب عکس:

قاب عکس‌ها هداياي زيبايي براي يک زوج جوان هستند. بخصوص اگر عکسي عاشقانه در آن‌ها جاي داده شود. البته آن‌ها را مي‌توان با تصاويري خاص به عنوان چشم روشني کسب و کار يا دفتر جديد نيز اهدا کرد. مزيت قاب عکس‌ها توليدشان با طرح‌ها و متريال‌هاي مختلف است. اين امر به شما امکان مديريت هزينه را نيز مي‌دهد. چرا که با تغيير متريال و طرح آن‌ها قيمت‌هاي‌شان به شکل چشم‌گيري تغيير مي‌کند. اجازه بدهيد يک راهنمايي کوچک ديگر در اين دسته داشته باشيم. دوست‌تان که علاقه زيادي به المان‌هاي سنتي ايراني دارد به خانه‌اي جديدش نقل مکان کرده و مي‌خواهيد هديه‌اي متفاوت براي تبريک به او بدهيد. «کافه کادو» جاکليدي‌هاي هيجان‌انگيزي که بدون شک او را شگفت‌زده خواهد کرد در اين لاين دارد. براي مثال مي‌توان به جاکليدي‌هاي آويزي کوبه کاشي لعاب ‌برداري شده «کافه کادو» اشاره کرد.

 

محصولات گروه جاکليدي و قاب عکس

 

شمع و جا شمعي :

شمع‌ها از جمله توليدات مدرن با طيف وسيع هستند که در سال‌هاي اخير بسيار مورد توجه قرار گرفته‌ و براي خود در هر گروه و دسته‌اي طرفداراني دست و پا کرده‌اند. بنابراين براي تبريک به هرکسي و در هر مناسبتي مي‌توانيد يک شمع يا جاشمعي به عنوان چشم روشني به او هديه دهيد. جذابيت اين کتگوري از انواع محصولات «کافه کادو» تنوع بي‌نظيرش است. «کافه کادو» در اين مجموعه انواع مختلف شمع‌هاي طرح اسپا با قاب‌هاي بتوني، جا شمعي‌هاي چوبي دست‌ساز، شمعدان‌هاي رزين و برنز و پايه شمع‌هاي سراميکي را گرد هم آورده است.

 

محصولات گروه شمع و جاشمعي

 

ساعت :

اين دسته داراي دو گروه عمده است. ساعت‌هاي روميزي و ساعت‌هاي ديواري. دسته‌ي اول که روي ميز جا خوش مي‌کنند به نظر براي چشم روشني دفتر کار و يا تبريک موفقيتي علمي مناسب‌تر هستند. آن‌ها را مي‌توان بنا به سن و سال و موقعيت شخص هديه گيرنده انتخاب کرد. اما ساعت‌هاي ديواري به عنوان چشم روشني‌هاي مناسبي براي عروس و داماد‌ها و خانه‌ي جديد شناخته مي‌شوند. «کافه کادو» از آنجا که در همه زمينه‌ها به دنبال کسب رضايت دوست‌داران خود است، تنوع بي‌نظيري در اين دسته فراهم کرده است. از انواع ساعت‌هاي روميزي بتني و فانتزي گرفته تا مدل‌هاي چوبي کلاسيک. اگر به دنبال ساعت‌هاي ديواري متفاوت هم هستيد پيشنهاد مي‌کنيم نگاهي به ساعت‌هاي گره‌چيني، ميناکاري، خاتم، تلفيق چوب و ميناکاري و چوبي دست‌ساز «کافه کادو» بياندازيد. همچنين ما ساعت‌هاي ديواري توليد شده از تلفيق چوب و رزين که محصولاتي از هر لحاظ خاص و ويژه هستند در اين گروه ارائه کرده‌ايم.

 

 

محصولات گروه ساعت

 

 

 

 

درباره کافه کادو