کادوي خاص براي دوستم

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1399\06\10

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

همه‌ي ما هميشه دوست داريم بهترين کادو را براي دوستانمان تهيه کنيم. اين بهترين کادو چندان مربوط به قيمت آن نيست. در واقع ما ترجيح مي‌دهيم کادويي خاص و منحصر به فرد را به دوستانمان تقديم کنيم. هديه‌اي ماندگار که با هربار ديدنش ياد ما و دوستيمان زنده شود.اکنون مي‌خواهيم با يک راهنماي مفيد، انتخاب را در بين هداياي «کافه کادو» بيش از پيش سهل و آسان کنيم.

کادوي خاص براي دوستم

همه‌ي ما هميشه دوست داريم بهترين کادو را براي دوستانمان تهيه کنيم. اين بهترين کادو چندان مربوط به قيمت آن نيست. در واقع ما ترجيح مي‌دهيم کادويي خاص و منحصر به فرد را به دوستانمان تقديم کنيم. هديه‌اي ماندگار که با هربار ديدنش ياد ما و دوستيمان زنده شود. اين هديه هرچه به روحيه و علايق دوست ما نزديک‌تر باشد بهتر مي‌تواند او را خوشحال و شگفت‌زده کند. در اين مواقع، معمولا براي رسيدن به هدف ساعت‌ها وقت و انرژي مي‌گذاريم. البته که صرف اين وقت و انرژي براي يک دوست به هيچ وجه ناراحت کننده نيست، نکته‌ي ناخوشايند در واقع بي‌نتيجه ماندن بررسي‌هاي ما است. «کافه کادو» با گردآوري مجموعه‌اي خاص و کم‌نظير تلاش کرده تا علاوه‌بر صرفه‌جويي در وقت، رسيدن به هدف را نيز راحت‌تر سازد. اکنون هم مي‌خواهيم با يک راهنماي مفيد، انتخاب را در بين هداياي «کافه کادو» بيش از پيش سهل و آسان کنيم.

 

هداياي کمتر از 50 هزار تومان

مديريت بودجه هنگام تهيه‌ي کادو بسيار مهم است. اينکه بتوان با توجه به بودجه‌ي در اختيار بهترين هديه را تهيه کرد. «کافه کادو» به منظور جلب رضايت و تامين آسايش دوست‌ داران خود، سعي در ارائه‌ي محصولاتي با قيمت‌هاي مختلف دارد. بنابراين در رنج قيمت زير 50 هزار تومان نيز انتخاب‌هاي خوبي در اختيار شما قرار مي‌دهد. در اين دسته مي‌توان به موارد زير اشاره کرد.

شمع‌ها:

در اين دسته انواع شمع‌هاي عطري و مايع يا شمع‌هايي با طرح ميوه اشاره کرد. البته «کافه کادو» گزينه‌هاي خوبي در بين جا شمعي‌هاي سراميکي و يا بتني و مدرن دارد. در اين دسته محصولات «کافه کادو» انواع شمع‌هاي مايع طرح اسپا هم موجود است.

 

محصولات گروه شمع و جاشمعي

 

پايه‌هاي عود:

چند سالي مي‌شود که عود و متعلقاتش در ايران بسيار مورد استقبال واقع شده و تقريبا همه علاقه به استفاده کردن از آن‌ها هستند. بنابراين پايه عود‌هاي متنوع اين روز‌هاي کادوهاي دوست داشتني محسوب مي‌شوند.

 

 

ماگ و ليوان:

انواع ماگ و ليوان به عنوان يادگاري‌هاي محبوب در بين دوستان شناخته مي‌شوند. اين هدايا براي کساني که اهل کلکسيون ماگ هستند جذاب‌تر هم است.

 

محصولات گروه ماگ و ليوان

 

جا کليدي:

«کافه کادو» در اين دسته جا کليدي‌هاي ديواري متنوع و جذابي دارد. اين کادوي کاربردي يک مزيت بزرگ دارد و آن اينکه دوست شما تقريبا روزي چندبار با ديدنش يادتان مي‌کند. بنابراين با هزينه‌اي کم يک يادگار خوب به دوست‌تان هديه مي‌دهيد.

 

محصولات گروه جاکليدي و قاب عکس

 

قاب عکس:

اين مورد خاص شايد خاطره‌انگيز‌ترين کادو باشد. چرا که حامل تصاوير ثبت شده از خاطرات است. قرار دادن يک عکس از دوست‌تان به همراه خود و يا يکي ديگر از عزيزانش از اين هديه، دوست داشتني‌ترين يادگاري را مي‌سازد.

 

محصولات گروه جاکليدي و قاب عکس

 

گل و گلدان:

مگر مي‌شود اين منابع حيات و طراوت را هديه گرفت و از عمق وجود شاد نشد؟ پيشنهاد مي‌کنيم در کنار آن‌ها برخي گلدان‌هاي روميزي و خاص «کافه کادو» هم نيم‌ نگاهي بياندازيد. در اين لاين موارد شگفت انگيزي خواهيد يافت.

 

محصولات گروه گل،گياه و گلدان

 

کتاب :

برخي کتاب‌ها هم که با هر قيمتي هداياي معنوي ارزنده‌اي محسوب مي‌شوند، در دسته کادوهاي کمتر از 50 هزارتومن «کافه کادو» قرار مي‌گيرند.

 

محصولات گروه کتاب

 

هداياي بين 50 تا 100 هزار تومان

به طور قطع در اين بازه‌ي قيمتي حوزه‌ي انتخابي وسيعتري داريد. البته تنها تعدد انتخاب‌ها مهم نيستند، ارزش در برابر خريد بالا که شامل کيفيت در طراحي، ساخت و متريال يک هديه مي‌شود نيز اهميت ويژه‌اي دارد. «کافه کادو» در اين زمينه نهايت دقت را به خرج داده تا محصولاتي متناسب با قيمت که عمدتا پرفروش هم هستند ارائه‌ کند. در اين دسته مي‌توانيد موارد نيز را پيدا کنيد:

البته تنوع محصولات خاص «کافه کادو» در اين رنج بيش از آن است که بتوان همه را نام برد اما نکته‌ي مهم امکان تهيه‌ي هداياي سفارشي در اين بازه‌ي قميتي است. آنچه شايد به سختي بتوان جاي ديگر يافت. مانند دست‌بند‌هاي چرمي دست‌ساز با حکاکي‌هاي سفارشي.

انواع کيف‌هاي زنانه و مردانه:

مزيت اين هداياي کاربردي تنوع قيمتي آن‌ها است. «کافه کادو» در اين دسته محصولاتش، کيف پول و کيف‌هاي پارچه‌اي و کمري متنوعي دارد.

 

محصولات گروه کيف رودوشي و مجلسي

 

 

محصولات گروه کيف دستي

 

 

تابلوهاي تزئيني:

خوبي اين دسته اين است که مي‌توانيم نمونه‌اي متناسب با دکوراسيون خانه يا محل کار دوست‌مان تهيه کنيم. بدون شک او بسيار شگف‌زده خواهد شد.

 

محصولات گروه تابلو تزييني

 

جعبه و صندوقچه‌:

جعبه‌ها و صندو‌چه‌ها کارايي‌هاي بسياري دارند. مي‌تواند براي نگهداري زيورآلات استفاده شوند و يا حتي به عنوان تي‌باکس و يا ظرف شکلات و بيکسوئيت در پذيرايي مورد استفاده قرار گيرند. نکته‌ي اساسي اينکه «کافه کادو» انواع جعبه و صندوقچه مخصوص جواهرات، تي‌بگ و حتي جعبه‌هايي مختص کارد و چنگال را در متريال‌ها و ابعاد مختلف و با قيمت‌هاي مناسب ارائه مي‌دهد.

 

محصولات گروه جعبه و صندوقچه

 

 

ساعت‌هاي روميزي:

ساعت روميزي هديه‌اي دو منظوره است. هم جنبه‌ي تزئيني دارد و هم هديه‌اي کاربردي است. «کافه کادو» در اين گروه ساعت‌هايي با طراحي مدرن و از جنس بتن دارد که با قيمت مناسب مي‌توان تهيه کرد.

 

 

محصولات گروه ساعت

 

انواع پوشاک:

در اين دسته مي‌توان تيشرت‌ و هودي هاي متنوعي را يافت که امکان چاپ طرح دلخواه را هم دارند. تهيه‌ي انواع ست آن‌ها نيز جذابيت بيشتري دارد. انواع شال و روسري نيز انتخب‌هاي خوب و کاربردي در اين بازه‌ي قيمتي هستند.

 

محصولات گروه پوشاک

 

کوسن‌:

انواع کوسن سنتي و مدرن با طراحي هاي خاص و متفاوت از اکسسوري‌هاي پرطرفدار اين روزها هستند. هديه دادن يکي از اين انواع که متناسب با دکوراسيون خانه‌ي دوست‌مان باشد انتخاب منحصر به فردي است که مي‌توان آن را با اين بودجه از «کافه کادو» تهيه کرد.

 

محصولات گروه روميزي،رانر و کوسن

 

 

https://cafekado.ir/selected.aspx?g=2&cid=92

 

 

هداياي بين 100 تا 200 هزار تومان

معمولا به همان نسبت که بودجه‌ي تهيه‌ي يک کادو بالاتر مي‌رود، حساسيت در انتخاب آن نيز بيشتر مي‌شود. به اين معني که ما ترجيح مي‌دهيم با پرداخت هزينه‌ي بيشتر، هديه‌اي خاص‌تر تقديم دوست‌مان کنيم. بنابراين سخت‌گيرانه‌تر بررسي مي‌کنيم. خوشبختانه «کافه کادو» به خوبي اين حساسيت را دريافته و به همان نسبت که شما سخت‌گيرتر شده‌ايد دقيق‌تر شده است. محصولات موجود در دسته‌ي صنايع دستي «کافه کادو» معمولا در اين بازه‌ي قيمتي قرار دارند. مواردي مانند

باکس‌ گل و شکلات:

شکلات هاي سفارشي تزئين شده از هيجان‌انگيز‌ترين هدايا هستند. همچنين جعبه‌هاي گل. مي‌توان يکي از اين موارد را به عنوان مکمل در کنار هديه‌ا‌ي ديگر و يا به تنهايي تهيه کرد.

 

محصولات گروه گل و شکلات

 

ظروف و جعبه‌هاي مينا و خاتم:

مينا و خاتم از شکيل‌ ترين و مجلل‌ ترين هدايا هستند. اين اقلام درصورتي که دوست شما علاقه به صنايع دستي و اکسسوري‌هاي سنتي دارد انتخاب‌هاي بسيار درخوري هستند. هدايايي تزئيني و زيبا که ماندگاري بالايي هم دارند. نکته‌ي مهم اين است که ارزش دربرابر خريد آن‌ها بالاست و در عين داشتن ارزش مادي، از بعد معنوي نيز ارزنده هستند.

 

 

محصولات گروه مينا و خاتم

 

روميزي‌هاي ترمه:

اين دسته از هدايا هم ضمن کاربردي بودن قابليت انتخاب براساس سليقه و روحيات را دارد. به اين معني که مي‌توانيم به راحتي يک ست روميزي نزديک به پسند و علاقه‌ي دوستمان انتخاب کنيم.

 

محصولات گروه روميزي ،رانر و کوسن

 

نشان‌هاي کتاب:

اين هديه از مناسب‌ترين موارد براي افراد کتاب‌ خوان است. همچنين زيبايي اين هدايا با امکان تهيه‌ي آن‌ها به صورت اسامي مختلف در «کافه کادو» بيش از پيش مي‌شود.

 

محصولات گروه نشان کتاب

 

ساعت ديواري:

«کافه کادو» ساعت‌هاي ديواري زيبايي نيز در اين بازه‌ي قيمتي ارائه کرده است که نبايد از آن‌ها قافل شد. ساعت‌هايي با قاب‌هايي متنوع از جنس چوب يا فلز و در طرح‌هايي سنتي و مدرن.

 

محصولات گروه ساعت

 

چراغ‌ خواب‌ها و آباژور:

«کافه کادو» در اين رنج قيمت چراغ‌ خواب‌ها و آباژور‌هاي متنوع و زيبايي هم دارد.

 

محصولات گروه آباژور و چراغ

 

 

 

 

هداياي بالاي 200 هزار تومان

به طور قطع انتظار داريد هداياي اين دسته محصولاتي ويژه و خاص باشند. کادوهايي ماندگار، خاطره‌انگيز و تا حد زيادي منحصر به فرد. زيبايي کار «کافه کادو» اين است که همه‌ي انواع محصولاتش در اين دسته هم چند نماينده دارند. براي مثال، مي‌توان به اين موارد اشاره کرد:

 

کتاب‌هاي دست‌ساز سفارشي:

اين هداياي خاص و ويژه «کافه کادو» را هر جايي نمي‌توان پيدا کرد. براي مثال نمونه کتاب‌هايي با جلد چوبي که ارزش اين هديه را چند برابر خواهد کرد. اگر دوستي اهل کتاب داريد اين بهترين انتخاب براي او است.

 

محصولات دست ساخته برند سيرا

 

کيف چرم دست‌دوز:

کيف‌هاي چرم محصولاتي هستند که گويا نوعي جلال و جبروت همراه خود دارند. ماندگاري آن‌ها نيز از ديگر مزايا‌يشان است. بدون شک هديه دادن يک کيف چرم با حکاکي سفارشي او را بي‌اندازه خوشحال و شگفت ‌زده خواهد کرد. لازم از است خاطر نشان کنيم که امکان تهيه‌ي کيف‌هاي چرم با حکاکي سفارشي در «کافه کادو» فراهم است.

 

محصولات برند چرم بلوط

 

زيورآلات زنانه و مردانه:

اين دسته مي‌تواند شامل انگشتر، دست‌بند و گردنبند‌ و گوشواره‌هاي زنانه در جنس‌ها و طرح‌هاي مختلف باشد. اما ويژه‌ ترين آنها انگشترهاي سفارشي با طرح اسم افراد است.

 

محصولات گروه زيورآلات

 

 

محصولات برند شمسه

 

البته شايد خاص‌ترين موارد اين دسته برخي پوشاک سفارشي مانند پاپيون ، گل سينه و گيره کراوات‌ها باشند. پاپيون‌هاي دست‌ساز چوبي، گيره کراوات‌هاي شخصي سازي شده با نام افراد مي‌توانند هدايايي غافلگير کننده براي هرکسي باشند.

 

محصولات گروه گيره کت و بج سينه

 

 

محصولات گروه کراوات و پاپيون

 

 

درباره کافه کادو