کارت هاي تخفيف پول ساز

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1399\08\08

       |    

از گروه : اخبار

 

کافه کادو يک بستر پرسابقه براي فروش محصولات دستساز هنرمندان ايران هستش. امروز تمام امکانات و زيرساخت هاش رو در اختيار صاحبان کسب و کار قرارداده تا با استفاده از يک ابزار عالي به اسم کارت تخفيف ، هم به مشتريانشون يک هديه خوب بدهند ، هم خودشون از اين خريد ها ذينفع بشوند و هم به اقتصاد هنرمندان سراسر کشور کمک کنند.

کارت هاي تخفيف پول ساز

 

هميشه و همه جا گفتيم که بايد از هنرمندان ايران زمين حمايت کنيم . اين حمايت رو نه در کلام که در عمل با راه اندازي يک بستر حرفه اي براي فروش محصولات اين هنرمندان و همچنين راه اندازي چند وب سايت و پيج اينستاگرامي براي آموزش هنرمندان نشون داديم .

امروز که بيش از 4 سال از فعاليتمون ميگذره و با هنرمندان زيادي همکاري کرديم ، فکر کرديم وقتش رسيده تا چتر فروش رو گسترده تر کنيم . به همين خاطر کارت هاي تخفيف اعجاب انگيز رو طراحي کرديم که ويژگي هاي جالب توجهي داره .

کارت هاي تخفيف چطور کار ميکنه ؟

پشت هر کارت تخفيف 6 کد تخفيف يکبار مصرف زماندار قرارداره که کساني که اين کارت را دارند ، با اين 6 کد ميتوانند 6 مرتبه و هر بار 15 هزار تومان از کافه کادو تخفيف بگيرند و همونطور هم که ميدونيد کافه کادو با بيش از 60 هزار محصولي که داره يک از جذابترين فروشگاه هاي ايران با تنوع محصولي بي نظيره!2

حالا نکته جالب اينجاست که هر مرتبه که از اين کدها در خريد استفاده بشه2 ، مبلغ 10 هزار تومان به حساب کسي که کارت رو هديه داده منظور ميشه ! خيلي شيک و راحت. به اين ميگن affiliate يا همکاري در فروش.2

حالا از کجا معلوم ميشه که اين کارت رو کي هديه داده ؟ در واقع روي اين کارت ها کدهاي يکتا وجود داره که دومي نداره و در زمان صدور مشخصه که به نام چه کسي صادر شده. مثلا باشگاه X وقتي درخواست 100 عدد کارت ميده ، کارت هايي که ما بهشون ميديم داراي کدهايي هستند که به نام باشگاه X صادر شده اند و هر کسي از اين کارت ها خريد کنه به حساب باشگاه X منظور ميشه .

 

چطور تسويه ميشه و از کجا بفهمم که چند نفر خريد کردند ؟

هر کسي که با کدهاي روي کارت خريد کنه ، بر اساس کد مربوطه توي يک پنل اختصاصي که براي اون باشگاه ، آرايشگاه ، مهدکودک يا ... هست نمايش داده ميشه . در ضمن همکاران ما حداکثر تا دو روز بعد از تکميل خريد و رسيدن بسته به دست مشتري و رضايت اون ، مبلغ رو بصورت اتوماتيک به حساب واريز ميکنند يا اگر شماره حساب نداشته باشند زنگ ميزنند و شماره حساب ميگيرند و واريز رو انجام ميدهند .

به هر حال بي اطلاع نميمونيد . يکي از روش هاي جالبي که بعضي از صاحبان کسب و کار انجام ميدن اينه که خودشون بصورت ناشناس با کد تخفيف خريد ميکنند و چک ميکنند ما رو که خداروشکر با توجه به شفافيت کاري اي که از اصولمون هستش ، هميشه سربلند بيرون ميايم از اين آزمون ها .

 

اين کارت براي چه کساني مناسب هستش ؟

اين کارت درواقع يک ابزار کارآمد براي همکاري در فروش هستش . کافه کادو به تمام افرادي که اجتماعي از افراد دور و برشون هستند ، مثل آرايشگاه ها ، آموزشگاه ها ، باشگاه هاي ورزشي و امثالهم و حتي دانشجويان و صاحبان پيج هاي پربازديد اينستاگرام که مخاطبين و رفقا و مشتريان دور و برشون هستند پيشنهاد ميکنه از اين کارت هاي تخفيف رايگان استفاده کنند و ازش کسب درآمد کنند. 

ميتونيم بگيم اگر کارت به افراد درست داده بشه درآمدي بين 2.5 تا 15 ميليون در ماه اصلا دور از انتظار نيست . تاکيد ميکنيم که صرفا اهدا و تقديم کارت مهم نيست ، مهم اينه که به کسي کارت رو بديد که ارزش اون رو بدونه و خريد انجام بده . 

چطور کارت هديه تخفيف دارم رو بگيرم ؟

خيلي ساده و کافيه که به تلفن 09350714089 خانم پرستو پورعزيزي يا با تلفن 02122034700 که تلفن خود دفتر هستش تماس بگيريد . همکاران ما شما رو راهنمايي کرده و در اسرع وقت براتون کارت هديه رو ارسال ميکنند .

 

 

 

درباره کافه کادو