کادو تولد براي خانم ها

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1399\06\05

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

روز تولد براي همه ما خاص و مهم است. اما اين روز معمولا براي خانم‌ها اهميت بيشتري دارد. همه‌ خانم‌ها علاقه دارند در اين روز با دريافت هداياي متفاوت و شگفت‌ انگيز غافلگير شوند. اکنون «کافه کادو» با جمع آوري برخي ايده‌ها و پيشنهاد‌هاي کارآمد، سعي کرده تا با پيشنهادات خود ،خريد يک کادوي تولد خاص براي خانم‌ ها رو براي شما راحت‌ تر و ساده‌ تر کند. براي بهره‌ مندي از اين راهنماي مفيد ما را دنبال کنيد.

کادو تولد براي خانم ها

روز تولد براي همه ما خاص و مهم است. اما اين روز معمولا براي خانم‌ها اهميت بيشتري دارد. همه‌ خانم‌ها علاقه دارند در اين روز با درياف هداياي متفاوت و شگفت‌ انگيز غافلگير شوند. اين ويژگي البته تنها مربوط به ارزش مادي نيست، بلکه معمولا هديه‌اي با ارزش معنوي خاص مي‌تواند خانم‌ها را بيش از هر چيز شاد نمايد. اما انتخاب چنين هديه‌اي با اين خصوصيات کار راحتي نيست و نياز به صرف وقت و دقت زياد دارد. اکنون «کافه کادو» با جمع آوري برخي ايده‌ها و پيشنهاد‌هاي کارآمد، سعي کرده تا خريد يک کادوي تولد خاص را براي خانم‌ها راحت‌تر و ساده‌ تر کند. براي بهره‌مندي از اين راهنماي مفيد ما را دنبال کنيد.

 

زيورآلات و اکسسوري :

زيورآلات که شامل دسته‌ي بزرگي از هدايا و کادوهاي زنانه مي‌شوند، هميشه اولين و شايد بهترين انتخاب براي خانم‌ها هستند. در گذشته به مجرد شنيدن اسم زيورآلات تصوير برخي تزئينات زنانه از جنس طلا و جواهر در ذهن تداعي مي‌شد. اما با گذشت زمان و تغيير فرهنگ و سلايق، زير مجموعه‌ زيورآلات زنانه گسترش يافت و انواع اکسسوري‌ها از جنس رزين، شيشه، نقره و برنج نيز به اين گروه راه يافتند. همچنين زيورآلات طلا به صورت ترکيبي با چرم، چوب و سنگ ارائه شدند. ناگفته نماند که اين زيرمجموه‌هاي جديد امروزه طرفداران زيادي هم دارند. «کافه کادو» با دريافت به موقع و دقيق اين تغيير سليقه‌ي‌ جمعي اقدام به ارائه انواع زيورآلات زنانه با متريال‌هاي مختلف نموده است. اما اين تنوع به همين‌جا ختم نمي‌شود. شما مي‌توانيد برخي از اين اکسسوري‌ها مانند انگشتر يا دست ‌بند را به صورت سفارشي تهيه کنيد. مانند انگشترهاي سفارشي با طرح اسم که هداياي بسيار پرطرفداري هم هستند.

 

محصولات گروه انگشتر

 

 

محصولات گروه ست و نيم ست

 

 

محصولات برند شمسه

 

 کيف‌ :

قول معروفي هست که مي‌گويد: «هر زني از داشتن يک کلکسيون بزرگ از کيف و کفش لذتي وصف‌ناپذير مي‌برد.» اين قول تا حد زيادي به حقيقت نزديک است. خانم‌ها هيچگاه از داشتن کيف‌هاي متنوع خسته نمي‌شوند. بنابراين کيف در بين کادوهاي خيلي خوب زنانه قرار مي‌گيرد. خوبي کيف‌هاي زنانه اين است که انواع رودوشي و مجلسي، پول، کمري و حتي کوله در بين آن‌ها ديده مي‌شود. همچنين کيف‌‌هاي زنانه با متريال‌ها و قيمت‌هاي مختلف توليد مي‌شوند. بنابراين مي‌توان آن‌ها را متناسب با بودجه‌ ي خود تهيه کرد. در «کافه کادو» با دنيايي از انواع کيف‌هاي زنانه مواجه هستيد. اين کيف‌ها که در طرح‌هاي سنتي و کلاسيک و ترکيبي ارائه مي‌شوند متريال‌هاي مختلف چرم طبيعي، چرم مصنوعي و حتي پارچه‌اي دارند. نکته‌ي مهم ديگر اينکه امکان سفارش کيف‌هاي چرمي با حکاکي‌هاي مورد نظرتان را هم در «کافه کادو» داريد.

 

محصولات گروه رودوشي و مجلسي

 

 

محصولات گروه کيف کمري و آرايش

 

 

محصولات گروه کيف پول و مدارک

 

 

 گل، گياه و گلدان :

گل‌ها و گياهان هدايايي هستند که با خود نشاط و طراوت را به هديه گيرنده تقديم مي‌کنند. هدايايي ماندگار که به جهت نياز‌شان به رسيدگي مداوم، خاطرات خوب يک رابطه‌ي دوستانه يا خانوادگي را هر روزه زنده مي‌کنند. حال وقتي آن‌ها را با گلداني خاص و شکيل همراه کنيم، بر زيبايي و جذابيت‌شان افزوده و هديه را مورد پسند‌تر از آنچه هست نيز خواهيم کرد. «کافه کادو» کلکسيوني از گل‌هاي ماندگار و مقاوم در محيط‌هاي شهري براي انتخاب در اختيار شما قرار داده است. علاوه‌ بر اينکه اين گل‌ها همگي در گلدان‌هايي جذاب و مدرن هستند. «کافه کادو» همچين جذابيت اين کتگوري را با اضافه کردن اکسسوري‌هايي در اين زمينه افزايش داده است. اين اکسسوري‌ها شامل انواع گلدان در جنس‌هاي مختلف با طرح‌هاي سنتي، مدرن يا ترکيبي مي‌شوند. قاب‌ها و باکس‌هاي گلدان، پايه‌ي گلدان و گلدان‌هاي سفارشي را نيز بايد به آن‌ها اضافه کرد. چنين هداياي بي‌نظيري براي علاقمندان به گل و گياه جذابيت صد چندان دارند.

 

محصولات گروه گل ،گياه و گلدان

 

 

محصولات گروه گل وشکلات

 

 

 شکلات و متعلقاتش :

شکلات‌ها عموما هدايايي کارآمد هستند که براي کادو دادن در انواع مناسبت‌ها و به هر کسي در خور و شايسته به نظر مي‌رسند. اما اين يک حقيقت است که شکلات خانم‌ها را بيش از ديگران شگفت‌زده و خوشحال مي‌کند. تا جايي که بسياري ترجيح مي‌دهند در کنار هديه‌ي اصلي، يک باکس شکلات جذاب نيز براي خانم‌ها قرار دهند. «کافه کادو» اين حقيقت را به خوبي دريافته و يک لاين مخصوص را در بين کادوهاي زنانه‌ي خود به شکلات اختصاص داده است. در اين لاين شکلات‌هايي را شاهد هستيم که با تزئينات مختلف، در باکس‌ها يا ظروف مخصوص طراحي شده‌اند. زيباتر اينکه اين باکس‌ها را مي‌توانيد به صورت سفارشي و با طرح اسم و يا نوشته‌ي دلخواه تهيه کنيد. همچنين در دسته گل و شکلات ،سبد‌هاي گل تزئين شده با انواع شکلات از ديگر محصولات «کافه کادو» هستند.

 

 

محصولات گروه گل و شکلات

 

 

 

 

کتاب :

کتاب‌ها براي همه‌ در هر سن و موقعيتي بهترين هديه هستند. بخصوص وقتي کتابي متناسب با جنسيت به فرد هديه داده شود. به اين معني که محتواي کلي کتاب، شعر، رمان يا حتي موضوعات روانشناختي به روحيات و مسائل زنانه يا مردانه نزديک‌تر باشد. کتاب‌هايي مانند «مجموعه اشعار فروغ فرخزاد» که داشتنش براي هر زني لازم است. بنابراين اگر قصد داريد يک هديه‌ي با ارزش و در رنج قيمت مناسب براي يک خانم تهيه کنيد خوب است به لاين کتاب‌هاي «کافه کادو» هم سري بزنيد. چرا که اين مجموعه شامل کتاب‌هاي خوبي براي خانم‌ها است.

 

محصولات گروه کتاب

 

وسايل خانه و آشپزخانه :

معمولا خانم‌ها به داشتن ظروف آشپزخانه‌ي فانتزي و لوکس و متنوع علاقه‌ي بسياري دارند. اين علاقه به بعضي از ديگر وسايل دکوري خانه هم وجود دارد. علاقه‌اي ذاتي که به نظر از سرشت زنانه ناشي مي‌شود. بنابراين هديه دادن برخي از اين اقلام مي‌تواند آن‌ها را غافلگير کند. بخصوص که ممکن است بعضي خانم‌ها تمايل به داشتن يک ظرف يا وسيله‌ي فانتزي يا دکوري داشته باشند اما خريد آن را در اولويت قرار ندهند. در اين مواقع هديه گرفتن چنين کالايي بسيار خوشحال کننده است. اين اقلام مي‌توانند شامل برخي سيني‌هاي چاي فانتزي يا چوبي، رانر و کوسن‌هاي مدرن و متنوع و روميزي‌هاي جديد و بسياري ديگر از اکسسوري‌هاي اين کتگوري شود. «کافه کادو» تمام اين اقلام را در انواع سنتي، مدرن، دستساز و هنري براي انتخاب شما در نظر گرفته است. علاوه‌ بر اينکه تنوع قيمتي نيز در اين دسته محصولات «کافه کادو» حفظ شده است.

 

محصولات گروه مجسمه

 

 

محصولات گروه روميزي،رانر و کوسن

 

 

محصولات گروه ظروف پذيرايي،چيني و بلور

 

 

 

درباره کافه کادو