کادو تولد براي آقايان

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1399\06\04

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

خريد هديه هميشه يک دغدغه در انواع رابطه‌ محسوب مي‌شود. ‌چرا که بدون شک هر فردي نهايت تلاش خود را مي‌کند تا کادويي کاربردي، مناسب شخصيت و روحيات هديه گيرنده تهيه کند.بسيار ديده و شنيده‌ام که افراد مختلف، بخصوص خانم‌ها در انتخاب هديه‌اي مناسب براي آقايان دچار مشکل مي‌ شوند.اکنون در «کافه کادو»، مي‌خواهيم با ايده‌هايي ناب و بکر، يک راهنماي خريد هديه براي آقايان در اختيارتان قرار دهيم. با ما همراه باشيد.

کادو تولد براي آقايان

خريد هديه هميشه يک دغدغه در انواع رابطه‌ محسوب مي‌شود. ‌چرا که بدون شک هر فردي نهايت تلاش خود را مي‌کند تا کادويي کاربردي، مناسب شخصيت و روحيات هديه گيرنده تهيه کند. همچنين براي برخي مهم است که کادو بتواند به يک يادگاري ماندگار تبديل شود. اين دغدغه اما با تمام جزئياتش، هنگام خريد کادو براي آقايان چند برابر مي‌شود. بسيار ديده و شنيده‌ام که افراد مختلف، بخصوص خانم‌ها در انتخاب هديه‌اي مناسب براي آقايان دچار مشکل مي‌شوند و به دنبال ايده‌هاي کاربردي و خاص جهت خريد بهترين کادو براي همسر، نامزد، دوست، برادر، پدر يا حتي همکار خود هستند. اکنون در «کافه کادو»، مي‌خواهيم با ايده‌هايي ناب و بکر، يک راهنماي خريد هديه براي آقايان در اختيارتان قرار دهيم. با ما همراه باشيد.

 

کيف‌هاي چرمي

کيف‌ها تقريبا بهترين و کاربردي ‌ترين کادو براي آقايان هستند. مي‌توان بين انواع کيف‌هاي پول، رودوشي، دستي يا کيف‌هاي پاسپورتي يک نمونه‌ي مناسب سليقه‌ي فرد مورد نظر انتخاب کرد. در صورت خريد يک محصول با کيفيت چرمي، مي‌توان از ماندگاري آن نيز به عنوان يادگاري خاطره‌انگيز اطمينان حاصل کرد. براي خاص‌تر شدن هديه، استفاده از آپشن حکاکي‌هاي سفارشي روي انواع کيف بسيار مناسب است. «کافه کادو» انواع کيف دست‌ساز مردانه را با طرح‌هاي کلاسيک، سنتي و يا تلفيقي براي انتخاب در اختيار شما قرار داده است.

 

محصولات گروه کيف دستي

 

 

محصولات گروه کيف پول و مدارک

 

 

کتاب‌ و برخي لوازم جانبي آن

کتاب همواره بهترين هديه براي هر فردي محسوب مي‌شود. بسياري علاقه دارند در هر بار کادو دادن يک کتاب نيز در کنار باقي هدايا در نظر بگيرند چرا که کتاب را ارزنده‌ ترين سرمايه‌ي زندگي بشري مي‌دانند. مزيت کتاب، قيمت مناسب، امکان انتخاب آن بنا به روحيات و علايق فردي شخص مورد نظر و تنوع آن است. «کافه کادو» براي خاص‌تر شدن اين هديه‌ي با ارزش، انواع کتاب‌هاي نفيس را نيز در بين محصولات خود جاي داده است. مانند کتاب‌هاي دست‌ساز با جلد‌هاي چوبي. گاهي مي‌توان يک کيف نيز چرمي به عنوان کاور کتاب همراه آن کرد تا هديه شکيل‌ تر از آنچه هست به نظر آيد. اگر آقايي که قصد داريد به او هديه بدهيد اهل کتاب و مطالعه باشد لوازم جانبي کتاب و کتاب‌خواني نيز هداياي مناسبي برايش هستند. لوازمي مانند هولدر (غشگير) کتاب که نظم دهنده مناسبي براي کتاب ها هستند. همچنين نشان‌هاي متنوع کتاب نيز براي اين افراد هديه‌ي مناسبي هستند که مي‌توان آن‌ها را به تنهايي يا همراه يک کتاب هديه داد. «کافه کادو» علاوه ‌بر ارائه‌ي نشان هاي کتاب  متنوع، امکان شخصي‌سازي و تهيه‌ي اين هديه به صورت سفارشي را نيز فراهم آورده، به اين صورت که مي‌توانيد نشان کتاب را با طرح اسم و يا کلمه‌ي مورد نظر خود سفارش داده و هديه بدهيد.

 

محصولات گروه کتاب

 

 

مشاهده محصول

 

 

محصولات گروه نشان کتاب

 

لوازم پيپ و سيگار

اگر فرد مورد نظر شما، اهل سيگار است، بدون شک از گرفتن هر هديه‌اي مربوط به آن بيش از حد خو‌شحال مي‌شود. اکثر افرادي که سيگار مي‌کشند علاقه‌ي بسياري به انواع فندک و جاسيگاري دارند و حتي گاهي کلکسيوني از آن‌ها را جمع مي‌کنند. زير سيگاري و کيف‌هاي پيپ و سيگار نيز در بين اين هدايا قرار مي‌گيرند. اگر به دنبال خريد يک هديه در اين کتگوري هستيد «کافه کادو»، فندک‌هاي دست‌ساز کم‌نظير و انواع پيپ در برند‌هاي معتبر را در بين محصولات خود دارد. بنابرين انتخاب‌هاي خوبي در اين دسته داريد.

 

محصولات گروه لوازم پيپ و سيگار

 

 

محصولات گروه کيف پيپ و سيگار

 

 

 

پاپيون، کراوات و لوازم جانبي

پاپيون و کراوات را مي‌توان کادويي شکيل و مجلل براي آقايان دانست. ضمن اينکه اين هديه يک يادگار بسيار عزيز خواهد شد. مزيت پاپيون يا کراوات، حق انتخاب گسترده از ميان آن‌ها است. ضمن تنوع در طرح و نقش و جنس، مي‌توان اين کادو را با قيمت‌هاي مختلف بسته به بودجه‌ي خود تهيه کرد. ست‌هاي پاپيون و کراوات نيز در اين دسته‌ جذاب قرار مي‌گيرند. اما اعضاي اين گروه پرطرفدار به همين‌جا ختم نمي‌شوند. گيره سرآستين‌ها، انواع گيره‌هاي کراوات و گيره‌ي کت را نيز بايد در بين آن‌ها قرار داد. خبر خوب اينکه در «فروشگاه اينترنتي کافه کادو» مي‌توانيد از پاپيون‌هاي خاص و کمياب دستساز چوبي و کراوات‌هاي برندهاي مختلف گرفته تا گيره کت‌هاي سفارشي با طرح اسم را تهيه کنيد. «کافه کادو» در اين کتگوري براي شما گيره کت و گيره کراوات‌هاي سفارشي نيز در نظر گرفته است.

 

محصولات گروه کراوات و پاپيون

 

انگشتر‌هاي دست‌ساز سفارشي

در گذشته زيورآلات معمولا در بين کادوهاي منتخب مردانه قرار نمي‌گرفتند. اما چند‌ سالي مي‌شود که دست‌بند‌هاي چرمي ترکيب شده با طلا يا گردن‌آويز‌هاي سنگي با پلاک‌هاي سفارشي در بين کادوهاي مردانه ديده مي‌شوند. پرطرفدارترين و جديد‌ترين گروه در اين دسته، انگشتر‌هاي سفارشي مردانه هستند. اصولا انگشتر در بين زيورآلات و اکسسوري‌هاي مردانه از ابهت و جلوه‌ي خاصي برخوردار است. حال اينکه، وقتي ‌اين هديه به صورت سفارشي و مخصوص فرد تهيه شود به آن ابهت ويژه‌اي مي‌بخشد. «کافه کادو» در بين اکسسوري‌هاي مردانه‌ خود انواع انگشتر مردانه را نيز در نظر گرفته است. مزيت اين دسته از محصولات «کافه کادو» تنوع قيمتي آن‌ها به جهت تنوع متريالشان است. شما انواع انگشتر سنگي ترکيبي با طلا، انگشتر‌هاي دست‌ساز چوبي و انگشتر‌هاي برنزي سفارشي با طرح اسم را براي انتخاب در اختيار داريد و مي‌توانيد با توجه به بودجه‌ي خود و سليقه شخص مورد نظر يکي از آن‌ها را تهيه نماييد. نبايد فراموش کرد که انگشترها از اکسسوري‌هاي کابردي و ماندگار نيز هستند.

 

محصولات گروه انگشتر

 

ماگ

ماگ‌ها نيز هداياي کاربردي و مفيدي هستند و معمولا بسيار پرطرفدار. مزيت اصلي آن‌ها تنوع شان است. ماگ‌ها را مي‌توان سفارشي هم تهيه کرد که جلوه‌اي خاص به هديه مي‌دهد. درواقع زيبايي ماگ در اين است که مي‌شود يک طرح خاص و منحصر به فرد را براي روي آن انتخاب داد و سفارش داد. حالا شخص مورد نظر ماگ اختصاصي خودش را دارد. اين طرح‌ها مي‌توانند مربوط به خاطره‌اي مهم باشند و يا يادآور رابطه‌ي دو فرد. «کافه کادو» علاوه بر درنظر گرفتن امکان تهيه‌ي ماگ براي دوست‌ داران خود تنوع بي نظيري در اندازه‌ها و طرح‌هاي مختلف را در ليست اين دسته محصولاتش قرار داده است.

 

محصولات گروه ماگ و ليوان

 

 

تخفيفي هاي کافه کادو

درباره کافه کادو