گل ،گياه و گلدان هديه محبوب براي همه

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1399\05\30

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

گل هميشه منتقل کننده حس زيبايي،عشق و آرامش بين افراد بوده و در واقع هديه محبوب همست.هديه گل ميتونه از يک شاخه ساده باشه تا يه دسته گل يا يه باکس گل.

گل ،گياه و گلدان هديه محبوب براي همه

گل يک هديه محبوب مخصوصا براي خانم ها ست.گل هميشه منتقل کننده حس زيبايي، عشق و آرامش بين افراد بوده و در واقع هديه محبوب همست.

هديه گل ميتونه از يک شاخه ساده باشه تا يه دسته گل يا يه باکس گل.اين هديه محبوب تقريبا براي هر مکان و مناسبتي ، ميتونه مناسب باشه. نسبت به مناسبت و فردي که قراره هديه رو دريافت کنه و حسي که قراره رد و بدل بشه بايد نوع درستي از گل انتخاب بشه.

 

 

باکس گل :

باکس هاي شيک و جذاب با تنوع رنگ و گل هاي مختلف که براي هديه به عزيزاتون به مناسبت هاي مختلف مثل روز مادر، روز پدر، تولد ، ولنتاين و يا هديه به يک دوست خيلي گزينه مناسبي هستش.

 

محصولات گروه گل و شکلات

 

تراريوم يا باغ شيشه اي:

يک هديه بي نظير و خاص با طرح ها و تزئين هاي متنوع .تراريوم با توجه به نياز کم به نگه داري مي تواند يک انتخاب خوب براي هديه دادن به افرادي که وقت رسيدگي به گياهان را ندارند، باشد

 

 

محصولات گروه گل،گياه و گلدان

 

 

گلدان هاي لامپي :

روي ميز و دفتر کار غير از کاغذ و چسب و مانيتور و خودکار و مداد، جاي چيزهاي بهتر و جذابتر هم مي تونه باشه. يه گلدان ميتونه خيلي روح خوبي به اين محيط ببخشه.لامپ هاي حبابي دارند کم کم به نوستالژي دوران کودکي و نوجواني تبديل مي شوند.اما ميشه هوشمندانه ازشون استفاده کرد. 

 

 

 

محصولات گروه گل ،گياه و گلدان

 

 

گل همراه گلدان هاي بتني

هديه کردن يک گلدان گل طبيعي به عزيزانتون ميتونه حسابي خوشحالشون کنه.البته بينشون قطعا ارکيده يه چيز ديگه ست .ظاهر جذاب و چشم‌‌ نوازش جلوه‌ي خاصي داره.راستي اينم بدونيد که ارکيده نماد خوش شانسي و اميد هم هست. 

 

 

محصولات گروه گل ،گياه و گلدان 

 

 

 

 

درباره کافه کادو