کادو خاص برای دوستم

همه‌ي ما هميشه دوست داريم بهترين کادو را براي دوستانمان تهيه کنيم. اين بهترين کادو چندان مربوط به قيمت آن نيست. در واقع ما ترجيح مي‌دهيم کادويي خاص و منحصر به فرد را به دوستانمان تقديم کنيم. هديه‌اي ماندگار که با هربار ديدنش ياد ما و دوستيمان زنده شود.اکنون مي‌خواهيم با يک راهنماي مفيد، انتخاب را در بين هداياي «کافه کادو» بيش از پيش سهل و آسان کنيم.

همه‌ي ما هميشه دوست داريم بهترين کادو را براي دوستانمان تهيه کنيم. اين بهترين کادو چندان مربوط به قيمت آن نيست. در واقع ما ترجيح مي‌دهيم کادويي خاص و منحصر به فرد را به دوستانمان تقديم کنيم. هديه‌اي ماندگار که با هربار ديدنش ياد ما و دوستيمان زنده شود. اين هديه هرچه به روحيه و علايق دوست ما نزديک‌تر باشد بهتر مي‌تواند او را خوشحال و شگفت‌زده کند. در اين مواقع، معمولا براي رسيدن به هدف ساعت‌ها وقت و انرژي مي‌گذاريم. البته که صرف اين وقت و انرژي براي يک دوست به هيچ وجه ناراحت کننده نيست، نکته‌ي ناخوشايند در واقع بي‌نتيجه ماندن بررسي‌هاي ما است. «کافه کادو» با گردآوري مجموعه‌اي خاص و کم‌نظير تلاش کرده تا علاوه‌ بر صرفه‌جويي در وقت، رسيدن به هدف را نيز راحت‌تر سازد. اکنون هم مي‌خواهيم با يک راهنماي مفيد، انتخاب کادو برای دوست را در بين هداياي «کافه کادو» بيش از پيش سهل و آسان کنيم.

هداياي کمتر از ۵۰ هزار تومان

مديريت بودجه هنگام تهيه‌ي کادو بسيار مهم است. اينکه بتوان با توجه به بودجه‌ي در اختيار، بهترين هديه را تهيه کرد. «کافه کادو» به منظور جلب رضايت و تامين آسايش دوست‌ داران خود، سعي در ارائه‌ي محصولاتي با قيمت‌هاي مختلف دارد. بنابراين در رنج قيمت زير ۵۰ هزار تومان نيز انتخاب‌هاي خوبي در اختيار شما قرار مي‌دهد. در اين دسته مي‌توان به موارد زير اشاره کرد.

شمع‌ها:

در کافه کادو تنوعی بالایی در این دسته وجود دارد.شمع‌هاي عطري برند رزا با تنوع بی نظیری از رایحه های مختلف ، شمع‌هاي مايع برند E.P.O و شمع‌هايي با طرح ميوه اشاره کرد. البته «کافه کادو» گزينه‌هاي خوبي در بين جاشمعي‌هاي سراميکي و يا بتني و مدرن دارد.

شمع و جاعودی

محصولات گروه شمع و جاعودی

جاعودی:

چند سالي مي‌شود که عود و متعلقاتش در ايران بسيار مورد استقبال واقع شده و تقريبا همه علاقه به استفاده کردن از آن‌ها هستند. بنابراين این روزها پايه عود‌ جز کادوهاي دوست داشتني محسوب مي‌شود.

شمع جاعودی

محصولات گروه شمع و جاعودی

ماگ و ليوان:

انواع ماگ و ليوان به عنوان يادگاري‌هاي محبوب در بين دوستان شناخته مي‌شوند. اين هدايا براي کساني که اهل کلکسيون ماگ هستند جذاب‌تر هم است.کافه کادو در این دسته هم تنوع بالایی داره و با کلی برند همکاری میکنه .ماگ های با طراحی حیوانات از برند سدار ،ماگ های پلیمری گالری گلاب و ماگ های با طرح های سنتی برند کاف بخشی از این تنوع هستن.

ماگ و لیوان

محصولات گروه ماگ و ليوان

جا کليدي و قاب عکس:

«کافه کادو» در اين دسته جا کليدي‌هاي ديواري متنوع و جذابي دارد. اين کادوي کاربردي يک مزيت بزرگ دارد و آن اينکه دوست شما تقريبا روزي چندبار با ديدنش يادتان مي‌کند. بنابراين با هزينه‌اي کم يک يادگار خوب به دوست‌تان هديه مي‌دهيد.

جاکلیدی و قاب عکس

محصولات گروه جاکليدي و قاب عکس

قاب عکس:

اين مورد خاص شايد خاطره‌انگيز‌ترين کادو باشد. چرا که حامل تصاوير ثبت شده از خاطرات است. قرار دادن يک عکس از دوستتان به همراه خود و يا يکي ديگر از عزيزانش از اين هديه، دوست داشتني‌ترين يادگاري را مي‌سازد.

جاکلیدی و قاب عکس

محصولات گروه جاکليدي و قاب عکس

گل و گلدان:

مگر مي‌شود اين منابع حيات و طراوت را هديه گرفت و از عمق وجود شاد نشد؟ پيشنهاد مي‌کنيم در کنار آن‌ها برخي گلدان‌هاي روميزي و خاص «کافه کادو» هم نيم‌ نگاهي بياندازيد. در اين لاين موارد شگفت انگيزي خواهيد يافت .دیدن گلدان های جذاب برند نارین ، گلدان های بامزه ،با طرح حیوانات برند سدار و گلدان های میم استودیو رو بهتون پیشنهاد میکنم.

گل ،گیاه و گلدان

محصولات گروه گل،گياه و گلدان

کتاب :

برخي کتاب‌ها هم که با هر قيمتي هداياي معنوي ارزنده‌اي محسوب مي‌شوند، در دسته کادوهاي کمتر از ۵۰ هزارتومن «کافه کادو» قرار مي‌گيرند.برند با کتاب از برندهای فعال در این دسته هستش که کتاب های پرفروش در موضوعات مختلف رو عرضه میکنه.

کتاب

محصولات گروه کتاب

هداياي بين ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان

به طور قطع در اين بازه‌ي قيمتي حوزه‌ي انتخابي وسيع تري داريد. البته تنها تعدد انتخاب‌ها مهم نيستند، ارزش در برابر خريد بالا که شامل کيفيت در طراحي، ساخت و متريال يک هديه مي‌شود نيز اهميت ويژه‌اي دارد. «کافه کادو» در اين زمينه نهايت دقت را به خرج داده تا محصولاتي متناسب با قيمت که عمدتا پرفروش هم هستند ارائه‌ کند. در اين دسته مي‌توانيد موارد نيز را پيدا کنيد:

البته تنوع محصولات خاص «کافه کادو» در اين رنج بيش از آن است که بتوان همه را نام برد اما نکته‌ي مهم امکان تهيه‌ي هداياي سفارشي در اين بازه‌ي قميتي است. آنچه شايد به سختي بتوان جاي ديگر يافت. مانند دست‌بند‌هاي چرمي دست‌ساز با حکاکي‌هاي سفارشي.

کيف‌هاي زنانه و مردانه:

مزيت اين هداياي کاربردي تنوع قيمتي آن‌ها است. «کافه کادو» در اين دسته محصولاتش، کيف پول و کيف‌هاي پارچه‌اي و کیف های کمري متنوعي دارد.

کیف رودوشی و مجلسی

محصولات گروه کيف رودوشي و مجلسي

کیف دستی

محصولات گروه کيف دستي

تابلو و تندیس:

خوبي اين دسته اين است که مي‌توانيم نمونه‌اي متناسب با دکوراسيون خانه يا محل کار دوست‌مان تهيه کنيم. بدون شک او بسيار شگفت‌زده خواهد شد.

تابلو و تندیس

محصولات گروه تابلو و تندیس

جعبه و صندوقچه‌:

جعبه‌ها و صندو‌چه‌ها کارايي‌هاي بسياري دارند. مي‌تواند براي نگهداري زيورآلات استفاده شوند و يا حتي به عنوان تي‌باکس و يا ظرف شکلات و بيسکوئيت در پذيرايي مورد استفاده قرار گيرند. نکته‌ي اساسي اينکه «کافه کادو» انواع جعبه و صندوقچه مخصوص جواهرات، تي‌بگ و حتي جعبه‌هايي مختص کارد و چنگال را در متريال‌ها و ابعاد مختلف و با قيمت‌هاي مناسب ارائه مي‌دهد.

جعبه و صندوقچه

محصولات گروه جعبه و صندوقچه

ساعت‌هاي روميزي:

ساعت روميزي هديه‌اي دو منظوره است. هم جنبه‌ي تزئيني دارد و هم هديه‌اي کاربردي است. «کافه کادو» در اين گروه و با همکاری برندهای میم استودیو و استودیو حباب ساعت‌هايي با طراحي مدرن و از جنس بتن دارد که با قيمت مناسب مي‌توان تهيه کرد.

ساعت

محصولات گروه ساعت

پوشاک:

کادو در اين دسته مي‌توان تيشرت‌ و هودي هاي متنوعي را يافت که امکان چاپ طرح دلخواه را هم دارند. تهيه‌ي انواع ست آن‌ها نيز جذابيت بيشتري دارد. انواع شال و روسري نيز انتخاب‌هاي خوب و کاربردي به عنوان کادویی برای دوست در اين بازه‌ي قيمتي هستند.

پوشاک

محصولات گروه پوشاک

کوسن‌:

انواع کوسن سنتي و مدرن با طراحي هاي خاص و متفاوت از اکسسوري‌هاي پرطرفدار اين روزها هستند. هديه دادن يکي از اين انواع که متناسب با دکوراسيون خانه‌ي دوست‌مان باشد انتخاب منحصر به فردي است که مي‌توان آن را با اين بودجه از «کافه کادو» تهيه کرد.

رومیزی و رانر

محصولات گروه روميزي،رانر و کوسن

هداياي بين ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان

معمولا به همان نسبت که بودجه‌ي تهيه‌ي يک کادو بالاتر مي‌رود، حساسيت در انتخاب آن نيز بيشتر مي‌شود. به اين معني که ما ترجيح مي‌دهيم با پرداخت هزينه‌ي بيشتر، هديه‌اي خاص‌تر تقديم دوست‌مان کنيم. بنابراين سخت‌گيرانه‌تر بررسي مي‌کنيم. خوشبختانه «کافه کادو» به خوبي اين حساسيت را دريافته و به همان نسبت که شما سخت‌گيرتر شده‌ايد دقيق‌تر شده است. محصولات موجود در دسته‌ي صنايع دستي «کافه کادو» معمولا در اين بازه‌ي قيمتي قرار دارند. مواردي مانند

باکس‌ گل و شکلات:

شکلات هاي سفارشي تزئين شده از هيجان‌انگيز‌ترين هدايا هستند. همچنين جعبه‌هاي گل. مي‌توان يکي از اين موارد را به عنوان مکمل در کنار هديه‌ا‌ي ديگر و يا به تنهايي تهيه کرد.

گل و شکلات

محصولات گروه گل و شکلات

کادو برای دوست داران فرهنگ و هنر ،ظروف و جعبه‌هاي ميناکاری و خاتم کاری:

ميناکاری و خاتم کاری از شکيل‌ ترين و مجلل‌ ترين هدايا هستند. اين اقلام درصورتي که دوست شما علاقه به صنايع دستي و اکسسوري‌هاي سنتي دارد انتخاب‌هاي بسيار درخوري هستند. هدايايي تزئيني و زيبا که ماندگاري بالايي هم دارند. نکته‌ي مهم اين است که ارزش دربرابر خريد آن‌ها بالاست و در عين داشتن ارزش مادي، از بعد معنوي نيز ارزنده هستند.برند سلام در این دسته محصولاتی متعدد و متنوعی دارد.

مینا کاری

محصولات گروه ميناکاری

روميزي‌هاي ترمه:

اين دسته از هدايا هم ضمن کاربردي بودن قابليت انتخاب براساس سليقه و روحيات را دارد. به اين معني که مي‌توانيم به راحتي يک ست روميزي نزديک به پسند و علاقه‌ي دوستمان انتخاب کنيم.

رومیزی و رانر و کوسن

محصولات گروه روميزي ،رانر و کوسن

کادو برای دوست اهل مطالعه ،نشان کتاب:

اين هديه از مناسب‌ترين موارد براي افراد کتاب‌ خوان است. جذابیت اين هدايا با امکان تهيه‌ي آن‌ها به صورت اسامي مختلف که به وسیله برند شمسه در «کافه کادو» امکان پذیر شده،بيش از پيش مي‌شود.

نشان کتاب

محصولات گروه نشان کتاب

ساعت ديواري:

«کافه کادو» ساعت‌هاي ديواري زيبايي نيز در اين بازه‌ي قيمتي ارائه کرده است که نبايد از آن‌ها غافل شد. ساعت‌هايي با قاب‌هايي متنوع از جنس چوب يا فلز و در طرح‌هايي سنتي و مدرن.

ساعت دیواری

محصولات گروه ساعت

آباژور و چراغ‌ خواب‌ :

«کافه کادو» در اين رنج قيمت چراغ‌ خواب‌ها و آباژور‌ و چراغ خوابهاي متنوع و زيبايي هم دارد.

آباژور و چراغ خواب

محصولات گروه آباژور و چراغ

هداياي بالاي ۲۰۰ هزار تومان

به طور قطع انتظار داريد هداياي اين دسته محصولاتي ويژه و خاص باشند. کادوهايي ماندگار، خاطره‌انگيز و تا حد زيادي منحصر به فرد. زيبايي کار «کافه کادو» اين است که همه‌ي انواع محصولاتش در اين دسته هم چند نماينده دارند. براي مثال، مي‌توان به اين موارد اشاره کرد:

کتاب‌هاي دست‌ساز سفارشي:

اين هداياي خاص و ويژه «کافه کادو» را هر جايي نمي‌توان پيدا کرد. کتاب‌هايي با جلد چوبي که ارزش اين هديه را چند برابر خواهد کرد .برند سیرا از طریق فروشگاه کافه کادو این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده است .اگر دوستي اهل کتاب داريد اين بهترين انتخاب براي او است.

برند سیرا

محصولات دست ساخته برند سيرا

کيف چرم دست‌دوز:

کيف‌هاي چرم محصولاتي هستند که گويا نوعي جلال و جبروت همراه خود دارند. ماندگاري آن‌ها نيز از ديگر مزايا‌يشان است. بدون شک هديه دادن يک کيف چرم با حکاکي سفارشي او را بي‌اندازه خوشحال و شگفت ‌زده خواهد کرد. لازم است خاطر نشان کنيم که امکان تهيه‌ي کيف‌هاي چرم با حکاکي سفارشي با همکاری برند چرم بلوط فراهم شده و در «کافه کادو» انجام می شود.

چرم بلوط

محصولات برند چرم بلوط

گزینه پرطرفدار کادو برای دوستان ،زيورآلات زنانه و مردانه:

اين دسته مي‌تواند شامل انگشتر، دست‌بند و گردنبند‌ و گوشواره‌هاي زنانه در جنس‌ها و طرح‌هاي مختلف باشد. اما ويژه‌ ترين آنها انگشترهاي سفارشي با طرح اسم افراد است که کافه کادو با همکاری برند شمسه این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

زیورآلات

محصولات گروه زيورآلات

برند شمسه

محصولات برند شمسه

البته شايد خاص‌ترين موارد اين دسته برخي پوشاک سفارشي مانند پاپيون ، سنجاق سينه و گيره کراوات‌ها باشند. پاپيون‌هاي دست‌ساز چوبي، گيره کراوات‌هاي شخصي سازي شده با نام افراد مي‌توانند هدايايي غافلگير کننده براي هرکسي باشند.

گیره کت ،بج وسنجاق سینه

محصولات گروه گيره کت و بج سينه

کراوات و پاپیون

محصولات گروه کراوات و پاپيون